Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

nemam šta da ga branim, čovek je mator, igrali su pet sati, plus Novaku više odgovara ova pobeda.

 

To što je jedva dobio matorog Federera je bruka za Novaka.

 

Doduše, vidi se da Federera sada interesuju samo mečevi sa Novakom, ostalo samo otaljava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doduše, vidi se da Federera sada interesuju samo mečevi sa Novakom, ostalo samo otaljava.

Tacno, vise se trudi kad igra protiv Novaka, a da je mator jeste, al' moze on jos koju GS titulu da uzme i verovatno hoce do kraja karijere...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Federer definitivno igra losije nego u najboljim danima. Pa i u Parizu kad je pobedio Djokovica je igrao mnogo bolje nego juce. Sad on i dalje zablista na momente i vidi se kad odigra nesto genijalno da on i dalje ima to u sebi, samo nije konstantan, ima mnogo padova u igri.

Edited by Breakthru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaa kako su do jaja ukomponovali mjuzu sa ovim Noletovim igranjem na kraju xD

 

A ovi sto kukaju za mladim Federerom nego ponovo pogledaju jucerasnji mec i njegovu igru pa neka mi objasne sta je to tacno Federer losije odigrao u odnosu na svoju "mladost" ...

 

Btw : http://www.youtube.com/watch?v=1EGz8AeqAPY

 

xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

nemam šta da ga branim, čovek je mator, igrali su pet sati, plus Novaku više odgovara ova pobeda.

 

jebote, sad kad sam popio kafu vidim šta lupetam

 

Mislio sam da Novaku više odgovara ova podloga :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novak je izvukao meč na mladost, 25 protiv 30 godina. Mlađi Federer bi obrisao patos sa njim.

 

Istina , ni Rafa ni Federer ni priblizno ne igraju svoj najbolji tenis , to ne umanjuje Novakovu sezonu , ali jednostavno je to tako .

 

Danas Novak glat dobija ,nazalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novak je izvukao meč na mladost, 25 protiv 30 godina. Mlađi Federer bi obrisao patos sa njim.

 

Као што ми бришемо патос твојом кевом.

 

Istina , ni Rafa ni Federer ni priblizno ne igraju svoj najbolji tenis , to ne umanjuje Novakovu sezonu , ali jednostavno je to tako .

 

Шпански макаренко је одиграо седам финала ове године, али му је Новак свршавао по трепавицама. О чему ти причаш?

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo nesrbi i ljubomorni ljudi mogu da ne vole djokovica...nista ne uzima,svoje pare zaradjuje,srbin je veliki,vole ga u svetu,ima srce...

 

Kakve to veze ima sto je on veliki Srbin i sto ga vole u svetu? Meni je antipatican, ali navijam za njega osim protiv Federera koji mi je omiljeni sporstista bio jos mnogo pre nego sto se Djokovic pojavio. I tvrdim da je Federer iz najboljih dana bolji od bilo kog tenisera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Federer iz najboljih dana je najjači igrač svih vremena.

 

Mrzeo sam ga kako je rasturao, al' da je klasa to stoji.

 

Čak ni Sampras mu ne može prismrdeti, pa ni Sampras ni Beker i ostali nemaju osvojen Grend Slem (sva 4 velika), a pogotovo Sampras je imao protiv sebe najslabije igrače na šljaci u to vreme. Sampras jednostavno nije kompletan igrač, maestralan je samo na travi, a i tu je Federer bolji od njega.

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve to veze ima sto je on veliki Srbin i sto ga vole u svetu? Meni je antipatican, ali navijam za njega osim protiv Federera koji mi je omiljeni sporstista bio jos mnogo pre nego sto se Djokovic pojavio. I tvrdim da je Federer iz najboljih dana bolji od bilo kog tenisera.

 

pa bolje da srbiju znaju po djokovicu,nego po ratovima...ne bih mogao da navijam protiv svog sportiste,timova i ostalih...nije mi nista nazao uradio da ga hejtuejm...kada malo covek porazmisli,kada prestane da razmislja prizemno,sujetno i moronski onda shvati da je svaka promocija u sportu bolja od bilo koje ambasade u svetu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...