Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

pa realno..osim djokovica svi su popadali na listama ko kruske, a ove dve pogotovo. pre par godina se secam da je bilo gledanje maltene uporedo zenskog i muskog tenisa i to je cak bilo da je na 4-5 turnira u zenskoj konkurenciji bilo realnih mogucnosti da se njih dve nadju u finalu..tj igrale su polufinala, i to grend slemova.

 

Koji to svi!? Troicki i Tipsarevic su vec godinama tu negde izmedju 30 do 50-tog mesta, evo Troicki je pre mesec dana osvjio svoj prvi turnir u Moskvi, Zimonjic konstantno ostvaruje dobre rezultate u dublu, jedino sto je onaj Bozoljac pao, ali u njega nikad nisu ni polagane velike nade. Ovde pricamo o muskom tenisu, sto se tice zenskog ja nikad nisam ni smatrao da su ove nase medju najboljim teniserkama, zna se ko su najbolje...ove nase su bile prva i druga na ATP listi a da su zajedno uzele jedan Grand Slam i mozda jos dva,tri jaca turnira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno da kazem ja nisam neki ljubitelj tenisa, bar ne kao sporta za muskarce. Ali radujem se uspehu nasih momaka kao i kad je bilo koji drugi sport u pitanju, nije to mala stvar biti prvak sveta u bilo cemu!

E sad, jako mi smetaju ta njihova pravila. Citam izjavu Francuskog selektora gde se zali kako su dvojica gledalaca zvizdali ponekad na servu Francuza?!?! jebem ti ja takav sport: ne sme da se igra ako neko u publici stoji, mora biti grobna tisina pre serve i izmedju servi, svakih par minuta daj peskir, daj sok, bananu, izmasiraj tenisera, pa pauza za WC pa opet sokic, banana, suncobran ..... pa opet smeta buka, ne sme niko da pisne dok se igra ..... jebote pogledaj kosarku, fudbal, odbojku, rukomet, vaterpolo ...... tu se bre igra muski, nema masaze, bananice, cokoladice, ne smeta im buka publike, bas naprotiv. A ovi teniseri sve to jebote svileno i sve im zivo smeta. Jebes takav sport. To je samo za zene (cerke bogatasa koje nemaju pametnija posla)

 

A nasim momcima jos jednom cestitke, iako nisam ljubitelj ovog sporta juce su me jako obradovali. I sto mi se narocito svidja igrali su sa srcem, zeljom, jedinstveni, bez sujeta, svadja..... to se ceni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ su dobili dozivotnu penziju od 3 prosecne plate , od svoje 40-e godine , sto je po mojem misljenju ok , ali 180000 je 50 prosecnih GODISNJIH plata !!! Pa klanu Djokovicevih se daje najbolje a najjeftinije zemljiste u drzavi , a sad josh i ovo , mislim svaka im cast , ali s obzirom da je Srbiju zahvatio zemljotres , sad i poplava koja je unistila hiljade hektara , smatram da za ovakvu odluku neko treba robija , sramota !

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad lupetam vase zene ostaju trudne :P , aludirao sam na par situacija kada nisam mogao da gledam Zvezdu zbog , na primer Ane Ivanovic !? Tenis se podmece ovde kao neki jako bitan sport , prdi se preterano o njemu i garantujem da bi uvek ljudi gledali Zvezda - OFK Sikara pre nego li tenis .

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate ne slazem se, uvek bih pre gledao znojavu uzbudjenu Anu Ivanovic nego bilo koji Zvezdin mec. Doduse mala Karolina mi je najsladja, auuuffffff, jes da voli da pozira u bojama kojekakvih kikiriki klubova ali sta da se radi :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ti sad , Ivanovic je bas njanjava , takve ribe se trpaju kao krave , s druge strane JJ provereno jede ziv k.... , bahatija je i bolje se oblaci :P , ali emisija U trendu na primer ili tako neka slicna je dovoljna za ovaj sport :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenis je bitniji i uspesniji od fudbala kod nas trenutno. Volim i ja fudbal mnogo vise od tenisa, ali cinjenica je da mi nismo nikada bili uspesni u fudbalu. Mozete vi da se bunite koliko hocete ali tako je. Kad neki nas klub uradi nesto vise od samog plasmana u LS ili LE, a reprezentacija prodje u finale ili polufinale na EP ili SP, onda mozemo da pricamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije tako , ali nema veze . Nismo mi nesto ni u tenisu uspesni , ovo nam je prvi trofej u istoriji . Ne racunam pojedinacno kad igraju , oni igraju za sebe . Zasto nam je bitniji tenis , ne vidim iz kog aspekta to posmatras ? Mozda da naciju podigne iz ucmalosti i melanholije ??? Sve ostalo je smesno , o promociji zemlje Srbije glupo je uopste i pricati , a i koga boli uvo za to , ne funkionise svet tako . Opet posmatrano ekonomski , smesno je uopste traziti bilo kakvu korist od tenisa za drzavu ili neki sportski savez . Najbitnije od svega je to da tenis mnogi prate iz pomodarstva , a fudbal , kosarku , odbojku i ostale normalne ( :D ) sportove iz velike strasti . Nemam ja nista protiv da vecina uziva , ali to ovde nije slucaj . Kad se ne prikaze Zvezda zbog tenisa , nastaje opste nezadovoljstvo , a tetke i strine uzivaju . Imaju turske serije pa neka gledaju .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav gay echo , zar nije najnormalnije i najzdravije kad neki muskarac poredi dve zene po temperamentu , stilu oblacenja ??? Mozda ti to drugacije shvatas , ipak ti je palo na pamet da trazis neke gay slicice ........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ti sad , Ivanovic je bas njanjava , takve ribe se trpaju kao krave , s druge strane JJ provereno jede ziv k.... , bahatija je i bolje se oblaci :P , ali emisija U trendu na primer ili tako neka slicna je dovoljna za ovaj sport :D

 

kesa na vuglu i udri :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav gay echo , zar nije najnormalnije i najzdravije kad neki muskarac poredi dve zene po temperamentu , stilu oblacenja ??? Mozda ti to drugacije shvatas , ipak ti je palo na pamet da trazis neke gay slicice ........

 

tako zene/pederi porede zene.najnormalnije kao muskarac je kad ih poredis po tome koliko su lijepe,inteligentne,sarmantne,zgodne,nikako po oblacenju i kolika je koja kucka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

What a poof !!! Ne bih znao kako zene i pederi porede zene , ali verovacu tebi iz prve ruke ! Ana je krava i samo bi legla ko krava , JJ je bahata i guzio bih je dok je vucem za kosu i to bi je palilo . Volim njen provokativno-elegantan , za razliku od holivuske njanjave krave . JJ jede ziv kurac i nije izvestacena , gazi samouvereno uvek i kad gubi i kad dobija , kad sam rekao bahatija to je bila metafora . Brando sine , zar mora sve da ti se nacrta ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...