Jump to content

Horor filmovi


Novaliis

Recommended Posts

Ja ga propustila, imam utisak da je bio ravno nedelju dana u bioskopu, kapiram da je teško smeće

 

Čak je i abigejl bila cele tri nedelje 🤣

Abigejl je such dumb fun, nego je trejler glup upm

 

Watcherse sam gledala u ušću u 4 popodne u subotu

Brat ja i odeljenje sedmaka na post mekdonalc proslavi rođendana

(upm)

 

I sve one glupe sa početka godine sam pogledala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Havočka said:

Brat ja i odeljenje sedmaka na post mekdonalc proslavi rođendana

(upm)

E ovo je pravi horror

Ne znam ni šta sam zadnje iz žanra gledao u bioskopu, mogao bih bar Maxxine da ispoštujem sad u julu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pauziram bioskopsku pretplatu preko leta, pa uzeo sad u julu da gledam šta stignem, pa eto uzeo i Longlegs juče, iako nisam ni čuo za film do ove nedelje. Nisam ikakav hajp ispratio :haha:ali sam svakako sa minimum infoa otišao na film

Spoiler

Uredan film, ne znam oko čega je i bio hajp, jer je Cage ubica? A nije me ni briga
Cage mi ovde testirao živce i strpljenje kao nikad skoro. Maska mu je kao da Michael Starr (Steel Panther pevač) glumi ubicu iz Silence of The Lambs, a gluma ide po onoj tankoj creepy/comic ivici, s tim što je meni debelo zašao u comic teritoriju i 95% vremena su mi scene sa njim bile kao neki skeč. Da je neki drugi glumac bio, mislim da bih generalno manje ciničan bio o filmu. Super je tehnički film, odličan triler, ali u svetu gde već postoje i Silence, i Zodiac itd., ovo malo satanističkog pečata što ima za sebe mi nije dovoljno da mi bude u ikakvim visinama film. Prvu polovinu sam još i razmišljao u pozadini kako mi se gleda X-Files od ovoga.
Maika i majka glumice obe najbolji deo filma.

Inside Out 2 >>

Share this post


Link to post
Share on other sites

In an interview with Brett Petersel, THE COLLECTOR and THE COLLECTION director Marcus Dunstan confirmed that the third chapter in the slasher franchise is on the way. The interview is yet to be published, but Petersel shared the excellent news earlier today .
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, Talvi said:
In an interview with Brett Petersel, THE COLLECTOR and THE COLLECTION director Marcus Dunstan confirmed that the third chapter in the slasher franchise is on the way. The interview is yet to be published, but Petersel shared the excellent news earlier today .

Ovo je dobra vest. Ako se ostvari.

On 7/14/2024 at 9:58 AM, Havočka said:

https://www.imdb.com/title/tt22023218

Ovaj mi je bio jako dobar

Slazem se,jako dobar,ambijentalno savrsen!! Ljubitelj sam kise,kamp prikolica i prirode,u moru svakakvih gluposti od horora koji se stancaju kao na traci ovaj je prosao manje zapazeno,na zalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 7/10/2024 at 8:18 PM, Talvi said:

e da, preporuka za In A Violent Nature, tipičan slasher ali iz suprotne perspektive od uobičajene, zanimljiv rezultat

Teško njesra, Friday 13th ripofčina.. odgledao sinoć i onaj Sting, taj onako nije loš, zabavan hororčić.. ali ova godina prilično bedna, ni jedan baš pošten horror, Omen prikvel ok, ali opet kad se uporedi sa THE OMEN-om nebo i zemlja..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, HUMAN said:

Teško njesra, Friday 13th ripofčina.. odgledao sinoć i onaj Sting, taj onako nije loš, zabavan hororčić.. ali ova godina prilično bedna, ni jedan baš pošten horror, Omen prikvel ok, ali opet kad se uporedi sa THE OMEN-om nebo i zemlja..

Cuo sam dosta losih komentara o filmu,lomim se da li da ga uopste pogledam,daleko je to verujem od Friday 13th-a verujem,po mnogo cemu osim po blagom utisku...Sting solidan. Omen prikvel dobar!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono ako si baš ogroman Friday 13th fan i nemaš ama baš ništa pametnije odgledaj čisto poredjenja radi, ali zamisli ga kao najdosadniji F13th deo bez E od entertaimenta, ali doduše i bez onih ultra cringe momenata na koje smo u legendarnoj franšizi i navikli.. hahaha

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ništa, ajmo u spoilere :haha:

Spoiler

to što je film tako spor je njegova svrha - svakome ko je ikad video ijedan takav film je jasno da je ovo tribute svemu tome, samo da ga vidiš kroz oči ubice, bez zvučnih efekata i muzike, bez akcenta na priču i žrtve, samo lagano pratiš njega

primer tog ignorisanja standardnog toka priče - mnogo je jak onaj deo sa rendžerom kad on krene da priča šta se nekad desilo i taman pomisliš da je to preokret i evo glavnog lika da spase stvar, i ovaj ga samo sredi momentalno haha

joga scena je očit hint na filmove tipa Terrifier i slične novije radove koji imaju urnebesno sumanute scene ubistva

poslednja scena je blago upravo zato što se ne desi ništa ali te sve vreme drži na iglama - da li mu je ta žena u kolima sestra, da li će lik da se pojavi iz žbunja kad ona previja ovoj nogu, itd.

film tačno zna sva opšta mesta, zna šta očekuješ i tizuje te njima ali ih ipak ne ubaci, i to je suština

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, HUMAN said:

Pa ono ako si baš ogroman Friday 13th fan i nemaš ama baš ništa pametnije odgledaj čisto poredjenja radi, ali zamisli ga kao najdosadniji F13th deo bez E od entertaimenta, ali doduše i bez onih ultra cringe momenata na koje smo u legendarnoj franšizi i navikli.. hahaha

Pogledacu,pa cu da vidim,ali ne ocekujem nista specijalno,jer mi je jasno u kom pravcu ide film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 7/21/2024 at 5:37 PM, Havočka said:

Tek pogledah When Evil Lurks, odlican

Retko dobar film koji ce zadovoljiti ljubitelje krvi ali i intelektualce. Pravi skriveni dragulj koji polako postaje kultan. Po meni 7,8/10.

Edited by Najtmerinjo Najgori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maxxxine najzabavniji iz trilogije, ali mi se i najmanje svideo. Svaki od tri je bio omaž nekoj eri, samo ga ovaj čini mi se baš pretera sa 80s efektima, eastereggsima i svim i svačim. Ali eto, čuo sam Dia pre par nedelja na filmu, sad i Judas Priest.

Mia Goth i dalje bog(inja) otac tho. Dosta dobrih sporednih uloga isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Одгледах синоћ овај нови Alien Romulus и могу да кажем да је  тежак просек. Колко су га хвалили баш сам се радовао да погледам шта су сад измислили кад оно велико разочарење. Бзвз прича скроз. Између 1 и 5 не бих му дао више од 3 и то ако сам баш великодушан. Ко воли ову Alien тематику боље да не очекује превише од овог наставка. После прва 2 дела ова прича  је по мени само тонула све дубље и дубље у пропаст. А овај наставак је само још један пропали покушај да се зараде паре на познатом имену.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...