Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ipak sledece sezone... :surprised::pivopije:

 

Stvarno me ne bi iznenadilo da Partizan udje u top 8.Uz malo srece dovoljne su recimo tri pobjede kod kuce a Partizan to moze.Pekovic je najbolji centar Evrolige.Da je zadrzan tim iz prosle sezone zaletili bi se jako na final four...Greota sto u Srbiji niko ne cijeni ovo sto Partizan radi u zadnjih 10 godina.Uz malu finansijsku podrsku grada i nekih vecih firmi svake godine bi se igrao top 8...

Share this post


Link to post
Share on other sites

.Da je zadrzan tim iz prosle sezone zaletili bi se jako na final four...Greota sto u Srbiji niko ne cijeni ovo sto Partizan radi u zadnjih 10 godina.

 

'Ajd što otide extra Drobnjak, verovatno su hteli da bi ''ubacili u vatru'' mladog Veličkovića.

 

Krivo mi je jedino za Cummings-a, najbolji stranac koji je ikada igrao u srpskoj košarci - ipak tata za ovog Palacia.

 

Uopšte, celokupna naša košarka biva iz godine u godinu sve više zapostavljana, previše izvozimo igrače, a reprezentacija ''puca'' po šavovima - a sve to ipak odbija sponzore.

 

Iskreno, košarku aktivno pratim od 1995 god - i mogu slobodno reći da se mnogo kvalitetniji basket,

otprilika u to doba, igrao na ovim prostorima nego što je to slučaj sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tih sudija koji mogu nadoknaditi 20 razlike a realno toliko je Partizan jaci od svih domacih klubova trenutno.Ne znam koliko je dobra ova superiornost Partizana.Evo sedam titula a ove godine je razlika u kvalitetu veca nego ikad.Samo da ne zavrsimo kao Izrael sa svojim vjecitim prvakom.To nije dobro za nasu kosarku koja je u totalnom padu.Zamislite da je Partizan uzeo i Macvana a mogao je! FMP radi medvedju uslugu nasoj kosarci.Srbija od te fabrike igraca nema nista jer oni prodaju neformirane igrace u razne Urale i Himkije...Sve veliki potencijali koji su rano otisli u inostranstvo.Mozda jedino Teodosic bude standardni reprezentativac ali i on je drugi plej u Olimpijakosu.Jednostavno ih rano pustaju pod izgovorom da ne mogu opstati kao klub.To je razlika izmedju Partizana i ostalih.Zvezdu ne treba ni pominjati... :surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda ima 2 puta veci budzet od partizana... samo da imaju malo mozga, bili bi najbolji... partizanov trenutni budzet je 0 eura!!!!!! Po hiljaditi put to kazem... Samo malo mozga da imaju ostali klubovi, bili bi bolji od partizana... :da:

 

Зар код тебе дилема није Жељезничар - Сарајево? Откуд та страст према клубу из Србије?

 

Lik je verovatno Srbin... iz Bosne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зар код тебе дилема није Жељезничар - Сарајево? Откуд та страст према клубу из Србије?

Zamisli da ja tebe pitam FK Zitiste(predpostavljam da imate tim) ili Partizan/Zvezda? Kakve to ima veze sa location-om?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...