Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ovo večeras je bilo fascinantno!

 

Svi doajeni naše košarke sedeše jedan do drugog: Sale Đorđević, Divac, Paspalj, Boža Maljković,

Duško Ivanović, Duda Ivković ... jedino Željka nisam vid'o.

 

Novica odigrao utakmicu života, ''deda'' Tripko napokon proradio, Zeka Peka standardan ...

a odbrana se odigrala vrhunski!!!

 

Pomozi Sv.Partizane da se u revanšu sjebu fabrikanti-keramičari. Mogu naši dečki to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте паћеници, нема шта. Ја, иако "навијам" за Звезду, сам се и сада, као и на утакмици против ПАО - а, драо више од свих Гробара са којима сам гледао, а ви ликујете што Звезда губи од Олимпије.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте паћеници, нема шта. Ја, иако "навијам" за Звезду, сам се и сада, као и на утакмици против ПАО - а, драо више од свих Гробара са којима сам гледао, а ви ликујете што Звезда губи од Олимпије.

 

za druge se navija, PARTIZAN se voli!to ti je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro... kad gledam Zvezdu sa nekim 'rvatima ili siptarima, onda cu KAO da navijam za zvezdu... mada me u sustini zabole ko ce biti pobednik... A kad bi zvezda mozda stigla u nekom takmicenju daleko, mozda bi i ja navijao za njih... posto u poslednjih 10 godina nisu uspeli nesto drasticno da urade, onda ni ne znam kako je to...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте паћеници, нема шта. Ја, иако "навијам" за Звезду, сам се и сада, као и на утакмици против ПАО - а, драо више од свих Гробара са којима сам гледао, а ви ликујете што Звезда губи од Олимпије.

 

Не, паћеници сте ви, не знам ко је качио фотке Ракочевића по овој теми након прве текме у Виторији. С друге стране, нико не ликује над поразом Звезде, ја се више гадим него што ликујем, ви сте срамота српске кошарке. У сред Бгд-а изгубити од оних гована преко 20 разлике... Ви сте говна смрдљива и рак рана на телу српске кошарке, ви сте нас и увукли у ово говно од лиге (сећам се како је онај смрад Шаренац причао о оном Сагадину као да је овај измислио кошарку), ви сте и даље државни пројекат (ало, бре, онај Жика је снимљен како баца столицу кад је билооно срање у Пиониру, државни службеник, директор ЈП Паркинг сервис, леба једе од пореза који ја плаћам, и после није било ништа). Ви сте једини тим кога су они коњушари добили у Србији, чак их је и Воша тукла у НС, ФМП оба пута, ми оба пута, а само сте ви нашли да пукнете 23 разлике, а сад се нешто бусате у груди...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne igra zvezdana odbranu.Moze im se kad trener nema autoritet.Obicno kad se ne postuje trener i klub,igraci ne igraju odbranu...Ako promjene trenera i zadrze tim eto ih lagano na final four sledece godine.Problem je sto vjerovatno nece zadrzati tim ali su konacno jednom izvrsili dobru selekciju. Mene je FMP razocarao ove sezone.Prodati najboljeg igraca i zamjeniti ga svojim sinom.Scena! Iako mali Covic ima odredjene kvalitete jasno je da nikad nece postati pravi igrac.Najgore je sto ce sledece godine opet morati podmladiti tim jer su ove godine prvi put promasili sa selekcijom.Mozda i nisu ali rezultati su izostali tako da ce morati ubaciti Muslija i jos neke juniore.Otkad im je Klipa trener djeluju malo bolje...

 

Mada mene najvise brine ko ide iz Partizana sad poslije ove titule koja slijedi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, паћеници сте ви, не знам ко је качио фотке Ракочевића по овој теми након прве текме у Виторији.

 

ja, jel to mozda neki problem? jel ovo tema "kosarka" ili sta? svako govori u svoje ime. rivalitet i navijanje "protiv" je sasvim normalna stvar svuda i ja nemam nikakav problem sa tim, niti imam problem sa tim sto neko navija za olimpiju protiv zvezde i nisam nikome rekao rec zbog toga. mislim, mnogo ste ozbiljni jebote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro... kad gledam Zvezdu sa nekim 'rvatima ili siptarima, onda cu KAO da navijam za zvezdu... mada me u sustini zabole ko ce biti pobednik...

 

Taj rad.Samo je kod mene u pitanju groblje :da:

 

Ви сте говна смрдљива и рак рана на телу српске кошарке,

 

Sto se tice rak rane,nemogu da tvrdim da Zvezda to jeste ili nije,ali zar nije malo cudno kako to da se raspad srpske reprezentativne kosarke poklopio sa Partizanovom dominacijom u domacim takmicenjima?

 

Sto se tice govna smrdljivih,necu primiti kao uvredu posto ja licno niti igram,niti uticem na kosarku,ali ima ljudi koji ovo mogu shvatiti kao licnu uvredu,pa je bezveze da izvaljujes takve nebuloze.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali zar nije malo cudno kako to da se raspad srpske reprezentativne kosarke poklopio sa Partizanovom dominacijom u domacim takmicenjima?

 

 

ovo je cinjenica koju niko ne moze da ospori.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice rak rane,nemogu da tvrdim da Zvezda to jeste ili nije,ali zar nije malo cudno kako to da se raspad srpske reprezentativne kosarke poklopio sa Partizanovom dominacijom u domacim takmicenjima?

 

Sto se tice govna smrdljivih,necu primiti kao uvredu posto ja licno niti igram,niti uticem na kosarku,ali ima ljudi koji ovo mogu shvatiti kao licnu uvredu,pa je bezveze da izvaljujes takve nebuloze.

 

Не, крах српске кошарке се десио кад је "палицу" требало да преузму "ваши" играчи + уласком у гумарску лигу. Погледај саставе тимова који су узимали медаље па преброј из ког клуба их има највише. Нарочито 95-99 кад је играло 10 играча Партизана + цео стручни штаб.

 

Ко је ово "говна смрдљива" прихватио као увреду, ево му још једне - дебил је. Само кретену није јасно да сам мислио на тим КК Црвена Жлезда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krah je usledio kad je zvezda zajedno sa cibonom i ostalim hrvatima osnovala jadransku ligu , to je jedina istina , i ne vidim kako dominacija Partizana moze da utice na pad srpske kosarke , pa za klasu je bolji od svih, zvezda ni jedanput nije bila u ozbiljnijoj prilici da osvoji prvenstvo u zadnjih 10 god.

 

zvezda i fmp su ugasili kosarkaske centre u Nisu < Subotici , Kragujevcu , Lskovcu , i time ugusili razvoj srpke kosarke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalna anihilacija. Razlupavanje. Raskantavanje. Razbijanje. Rasteravanje. Mrsh kuci. Sad i kod vas da vas dobijemo, pa da se pishe istorija.

 

Uhhh...bio sam sinoc u Pioniru, tribine, i ne verujem kol'ko beshe dobro. Pa ovo mi je utolilo chak i zedj za koncertima koja mi se vuche vec nedeljama, sad se smirih malko. Navijanje bilo nerealno, znachi celu tekmu, ja sam tokom dobrog dela 2. i 3. bio ukopan i posmatrao tekmu, poshto beshe malo gustije, ali u chetvrtoj ono beshe nenormalno, svi u glas! A sramota da jedna ekipa da 4 poena za jednu chetvrtinu, ccc.

 

Jedna manja chinjenica koja moze brinuti je shto se kod nas 'samo' 6 igracha upisalo u strelce. U Vitoriji ce biti potrebni i poeni Bozica, Vitkovca, Vranesa.. a i Kecman juche bash i nije lichio na sebe, ali ona njegova trojka beshe carska!

 

Ma sve rechi su suvishne...

 

OOO, Partiiiizaaaaaneee..ti nepobediv si!!!!

 

PS. http://www.euroleague.net/features/intervi...rtizan?smid=185

 

intervju sa Palasiom, najkorisniji igrach marta ;)

 

najjachi quote: I remember when I got here and these young guys would point to players on other teams, saying how much money they made,

I told them a funny thing: 'I never saw a dollar bill put the ball in the basket.' Now they know what I mean: the money doesn't play.

 

 

F4 NLB lige u Ljubljani!

 

Ako ce tamo da bude lepsha ceremonija dodele pehara, neka je :mhihi:

 

Novica odigrao utakmicu života, ''deda'' Tripko napokon proradio, Zeka Peka standardan ...

a odbrana se odigrala vrhunski!!!

 

Novica je pokidao! Chovek tekme for me.

 

A Tripko jest ub'o 14 poena, al' je k'o neki pogubljeni Zvezdash shutao trojke 2/7, chesto u nepotrebnim trenucima. Al' sve u svemu, bolje gadjashe sinoc, no u Vitoriji

 

Јесте паћеници, нема шта. Ја, иако "навијам" за Звезду, сам се и сада, као и на утакмици против ПАО - а, драо више од свих Гробара са којима сам гледао, а ви ликујете што Звезда губи од Олимпије.

 

Jel' se chulo kroz prozor chak? :)

 

Ne verujem o chemu bre vi prichate...

 

Ви сте једини тим кога су они коњушари добили у Србији, чак их је и Воша тукла у НС, ФМП оба пута, ми оба пута, а само сте ви нашли да пукнете 23 разлике, а сад се нешто бусате у груди...

 

A da ne pominjemo prvake zemalja svetskih kosharkashkih velesila kao shto su Belgija i Cheshka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi znamo da je stagnacija nase kosarke pocela sa ulaskom prvo zvezde pa i ostalih nasih klubova u goodyear ligu.To su konacno svi shvatili pa je Kapicic,jedan od inicijatora ulaska u tu ligu,pokrenuo inicijativu o profesionalnoj srpskoj ligi.Bar je priznao gresku...Pisao sam na ovoj temi vec da je to ugusilo srpske kosarkaske centre...Pisao sam i da ova dominacija Partizana nije dobra ali za to je najmanje kriv Partizan :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvezda i fmp su ugasili kosarkaske centre u Nisu < Subotici , Kragujevcu , Lskovcu , i time ugusili razvoj srpke kosarke.

 

A Partizan je stajao sa strane i gledao?Pa ljudi,i oni ucestvuju u toj ligi isto koliko i FMP i Zvezda!

 

 

Svi znamo da je stagnacija nase kosarke pocela sa ulaskom prvo zvezde pa i ostalih nasih klubova u goodyear ligu.

 

Tacka punkt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krah reprezentacije se desio kada su glavni igraci krenuli da odbijaju pozive selektora.

 

Potpuno logicno razmisljanje + realno,generacije u poslednje vreme jesu prosecne i nezasluzuju vece plasmane.

 

 

Nikad Grobari nista nisu krivi.Ne,ne.

 

Ma neeeeee,pa ko vam je to rekao?Pa to su sve francuski drzavljani,volonteri,nema govora o krivici,oni rade za plate i premije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...