Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Lemi, radi li pivnica Rog jos uvek u Subotici? Jedna cura koja voli pivo, kaze mi da ne zna za tu pivnicu...bruka da to ne zna, sram je bilo :)

Naravno, ovo ima veze sa temom, kad se napijes piva, trcis i skaces bolje nego ovi nasi kosarkasi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobismo ove kikiriki paprikanere.Izvukao nas je skok.

Ali ja sve razumem,razumem da je Kovacu forma u kurcu,da je Tadija kilav itd. itd. ali ne razumem zasto Bjelica nastavlja da igra pleja. :no:

 

Sto se Kupa tice,mnogo nam je laksi raspored.Kad bi Hemofarm pobedio Partizan...Naravno sanse za to su male.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobismo ove kikiriki paprikanere.Izvukao nas je skok.

Ali ja sve razumem,razumem da je Kovacu forma u kurcu,da je Tadija kilav itd. itd. ali ne razumem zasto Bjelica nastavlja da igra pleja. :no:

 

Sto se Kupa tice,mnogo nam je laksi raspored.Kad bi Hemofarm pobedio Partizan...Naravno sanse za to su male.

 

Kovaču je forma uvek bila u kurcu i ne znam čemu tu čuđenje. Taj dečko ne zaslužuje da igra ni u prvoj srpskoj ligi, eventualno drugoj ili beton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi bolje za nasu kosarku da su i Hemofarm i FMP sto jaci...ali sta da se radi...

 

FMP nece biti jak dok god ona profiterska picketina Covic nastavi da prodaje decu...

 

Kovaču je forma uvek bila u kurcu i ne znam čemu tu čuđenje. Taj dečko ne zaslužuje da igra ni u prvoj srpskoj ligi, eventualno drugoj ili beton.

 

Ma Kovac mene nervira nevidjeno,ali imao je neke dobre role pa necu da kazem da je retard.Ali je zasluzio taj epitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...i misli da je njegov sin dobar plej.

 

Mali Covic je odlican,buducnost srpske kosarke,predvidjam mu skori odlazak na draft gde ce biti izabran kao drugi pik.

 

To njima sluzi kao biznis, i imaju pravo na to...mada bih ja voleo da je drugacije...

Tako rade Zvezda i Partizan u fudbalu...

 

Zato nam je fudbal jadan.Debili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...