Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Samo nek me vise ne strecaju , nek od pocetka zaigraju odbranu , necemo uvek moci d ih stizemo .... raduje me dobra igra Rakocevica u poslednje vreme , Bozic je dao neke kljucne trojke za prikljucak , Velickovic standardno dobar , Tepic odlican , Tripko , Lasme solidni ali moze i bolje .

 

Sto se Hemofarma tice , Macvan se nije video , kao ni S. Markovic u drugom poluvremenu .

 

Nadam se pobedi u finalu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preksinoć sam se slikao sa Novicom, Tripkom i Slavkom. Sedeli su na piću u istom kafiću gde i ja, koja koincidencija :) :) :)

Gledali i komentarisali za astalom Pamesa - TAU. I zdušno navijali za ove prve. :da:

Nego, mutno su slike ispale, jebem ti ortakovu kamericu na mobilnom. A jeb'o i ja sebe, kad mobilni nisam poneo. :udri:

 

Večeras idem na utakmicu, biće cenim ga opasno vruće ... i uzbudljivo. :rockdevil:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok ne vidimo slike, ne verujemo ti. :P:)

 

Večeras ću ponovo otići do SKY kafea i ovaj put poneti digitalac. Verujem da će se tamo slaviti. :mhihi:

Pera Božić poznaje gazdu kafića, ali sa njim se nisam fotografisao, zagubio se negde ... valjda do klonje bio, jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sinoc me je podsetilo na tekmu TAU-Pamesa. Simpaticna narandzasta ekipa, koja ima kvaliteta, dosta zustrije ulazi u mech, pokazuje zube, ali onda se za kratko vreme pokaze zasto neko igra Evroligu, a zasto neko Evrokup, chelendz, vateva. Tak' nesto ce biti i veceras. Samo bez narandze, blah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...