Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Парадоксално је то да је Томашевић драстично поправио шут са пенала, када је запалио ''преко.''

Он је био најкориснији као "ђубретар", да купи отпатке од промашаја и то је радио савршено. Вероватно да је напољу била већа конкуренција за дежурног комуналца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovo vec postaje kultno :

 

Bili jednom igrači Partizana u Africi na safariju. Vozikaju se oni džipom i gledaju životinje, kad iz žbunja izlazi lav i prilazi polako kolima. Svi se uplašili, nervozni, ukočili se, tek iz džipa iskače Dule prema lavu. Vidi to lav, okrenu se i Dule napravi od njega limenku piva

 

:)

 

Mada neki tvrde drugacije ne znam sta je istina :

 

Bili jednom igrači Partizana u africi na safariju. Vozikaju se oni džipom i gledaju životinje, kad iz žbunja izlazi lav i prilazi polako kolima. Svi se uplašili, nervozni, ukočili se, tek iz džipa iskače Novica i trči prema lavu. Vidi to lav, okrenu se i poče bežati. Viče njemu Milenko:" Lave neboj se, neće ti on ništa, hoće on samo da se igra"

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da nije kretenizam nego da je dobro... Partizan ce igrati sa CSKA ili Sijenom, i ako igraju 3 utakmice na strani treba im jedna da prodju dalje, naravno uz 2 pobede u Pioniru...

Prosle godine sa Tau se igralo na 2 dobijene, ovo je ovako od ove sezone...

 

 

jeste da je domacin Partizan ali posto prednost ima onaj koji zavrsi prvi u grupi....a ocito ce da zavrsi drugi u grupi iza Pao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислиш на Зорана Савића? Где се само њега сети. :D

Физички гледано, по мени је Ракоч снажнији од Милојевића. Ту је негде са Пекменом, чак.

Међутим, неће га толико лопте као што су хтеле Милојевића. Можда га саиграчи не ''хране'' довољно, шта га знам.

У сваком случају, велики помак се примећује. Бољи је него пре оне повреде.

 

Da na Zorana , bio je stamena 4 , Rakocevic ce poboljsati sut , vazno je da oseca igru , ima dobar ulaz i za razliku od mnogih ne ceka [revise vec zakucava , bezkompromisan igrac , .

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste da je domacin Partizan ali posto prednost ima onaj koji zavrsi prvi u grupi....a ocito ce da zavrsi drugi u grupi iza Pao

 

omg covece :) procitaj ponovo moj post...

napisao sam da Partizanu uz 2 pobede u pioniru treba samo 1 pobeda na strani, a imace 3 prilike

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema veze, ja sam nervozan jos od zanje cetvrtine :)

E bre ne mogu da verujem, ja zvezdas od kad sam se rodio pratim vec zadnjih par godina svaku utakmicu Evrolige kad igra Partizan, a poslednje 2 godine mi se i ide u Pionir da vidim to cudo al nikako da odem, sramota me :)

Sta da kazem, valjda cemo i mi jednom igrati ovako dobro i predstavljati Srpsku kosarku u NAJBOLJEM MOGUCEM SVETLU.

Ovo je za svaki ponos, svaka cast!!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja malo gledao, pa otisao uraditi par vezbica, pa malo gledam, pa otisao na kratko trcanje...vratim se da pogledam poslednjih 5 minuta...i naravno poludim...pa jos produzeci...ali dobro, pobedaaa!

Psovao sam, sutnuo vodu ali isplatilo se, ha ha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast Duletu i momcima!!! Tekma je bila pravo treniranje zivaca, al na kraju je osecaj fenomenalan...vratilo nam se sve iz prve faze sad kad je najpotrebnije, no sve je to zasluzeno kroz mukotrpan rad tokom cele sezone...PARNI VALJAK NEKA MELJE, HEJ HEJ HEJ :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj je nekada bio odličan centar. I sa Zvezdom i sa Partizanom ima osvojenu titulu.

Ovaj ko je uređivao članak nije napisao da je Jovo bio prvak sa crno-belima, a to sam primetio i pre nedelju dana kada su objavili vest da je otišao iz Ukrajine. Nisam ga baš dugo gledao, pa ne znam da li je i približno u formi kao pre 7-8 godina.

Mislim da nije, iako on toliko nije mator ... svega 31 godina.

 

Sećam se da su Igor Rakočević i Radmanović bili vodonoše, kada je ovaj harao u Zvezdi.

Imao je običaj da igra baš ispod samog koša i posedovao je neverovatnu fintu. Snažna leđa i 3 puta te iscima dok ne poentira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote al' su se oni nakrcali sa igracima :] Valjda ce da se odvoje barem sa zacelja...

 

ali jebiga kad prva tekma sa Partizanom :)

 

Ja bih voleo da se Vojvodina digne i pobegne sa poslednjeg mesta, to bi bilo lepo za srpsku kosarku...

A Partizan bi mogao i da ih pusti, posto je vec obezbedio prvo mesto, taman da malo odmori Dule igrace...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naši košarkaši bili na večitom derbiju, posle produžiše do Pionira i savladaše pojačanu Vojvodinu.

 

Veseli postigao osam od prvih deset poena za Partizan. Još pre početka sezone sam govorio da je mali opasan. :da:

Samo da ga zadržimo, iduće godine (kad još stekne iskustva) ima da kida samo tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...