Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

"Momak igra klasičnu 'peticu', visok je 211 centimetara, težak 125 kilograma.

Šćepanović nam je skrenuo pažnju na njega, gledali smo ga na kasetama i mislimo da može da bude interesantan.

Uostalom, ne bismo ga ni dovodili da nije tako".

 

Опа, Владо скаут Партизана. :D

 

Видим, потписао уговор ''2+1''. То је добро, јер би једног дана могли да узмемо фино обештећење за њега.

Ето, страшни Лазми нам је отишао, а ни динара у клупску касу. :no:

 

Чекај, прошле сезоне је Марић био на колеџу, а када је играо у Шпанији?

Примећујем да је имао релативно солидну статистику, али врло малу минутажу тамо...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Vudu

Ne može se za trenera koji je osvojio EL, SP i EP reći da je ziheraš. Ko misli da je Zvezda imala bolji tim od Partizana prošle godine, može odmah u Kovin.

 

Наравно да Звезда није имала бољи тим, а камо ли 19 пута бољи тим,

па зато сам и питао ''којим математичком формулом је дошао до тог резултата?''

То што је освајао ништа не значи, напротив.

Са онаквим екипама ( било репрезентације, било клубови) би и Мута Николић вероватно узимао титуле.

Рекох да се на муци познају јунаци. Овај то није никада био, увек је ишао на сигурно, водио екипе са великим буџетима.

И сада му је гарантован сасвим пристојан буџет (мнооого већи од Партизановог), али није био сигуран.

Изгледа, првенствено у себе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебем ли га, нико од нас га још увек није гледао. Снажан је, можда спремамо новог Бред Милера за НБА, једног дана? :D

Штета што није коју годину млађи, Дуле би га лагано и фино избрусио, до танчина.

Овако нам (за сад) остаје да се уздамо у скаутинг потенцијале Владе Шћепановића.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ne lupajte , Pesic je od Nemaca napravio evropske prvake , i time sebi stvorio ime , jeste da poslednjih godina nema rezultate , da je poslednje titule (Jugoslavija , Barselona ) osvojio sa prejakim timovima , ali sam je sebe postavio za trenera visokih standarda .

 

Inace ovako igra Maric .

 

Malo usporeno za moj ukus , ali ipak je teski centar .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ako je osvajao sa prejakim timovima?Ako cemo tako gledati,onda je i Obradovic ziceras.Jebiga,jaka muda biti prvak evrope kada u timu imas Divca,Rebracu,Djordjevica,Danilovica,Bodirogu,Savica...ma to je kurac,njih bi mogli voditi svi.Kako da ne!Lupate gluposti do bola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ne lupajte , Pesic je od Nemaca napravio evropske prvake , i time sebi stvorio ime , jeste da poslednjih godina nema rezultate , da je poslednje titule (Jugoslavija , Barselona ) osvojio sa prejakim timovima , ali sam je sebe postavio za trenera visokih standarda .

 

Inace ovako igra Maric .

 

Malo usporeno za moj ukus , ali ipak je teski centar .

За Немце је тада играо Детлеф Шремф, за кога је Пешић јесенас рекао код Тегетлије, како је најбољи кошаркаш кога је икада имао прилике тренирати. Имали су снажну селекцију, били домаћини, а ни ми нисмо учествовали због санкиција.

Да је зихераш - вала јесте. Зашто није имао муда да остане, је л' су му 3.5 милиона мало?!?

Не, господин саставља листу жеља појачања, па данас хоћу, сутра нећу...испао је велика пичкетина према Звезди, и сви Цигани (Делије) имају потпуно идентично мишљење поводом целокупне саге коју је направио. Бре, нека произведе већ једном неког кошаркаша, шта му фали?!? Јок, лакше је ''дајте ми велики уговор, дајте ми велику лову за добар тим, немам времена да се замајавам са неафирмисанима''.

У том сегменту би итекако могао да се угледа на Др Душка Вујошевића. Али, јебига, ККСС још дуго, дуго неће имати ни приближно таквог тренера као што је Дуле. Звезди би боље било да већ једном нађе неког младог стручњака, који зна да прави играче.

Или боље не, јер се овако апсолутна доминација Ваљка наставља. :mhihi:

 

А гледао сам Небраска снимке са тог сајта данас поподне, мислио сам се да га окачим, али имао бих 3 поста редом. :D

 

Него, разочараше ме вечерас ови наши против Амера. Пет бацања узастопно црње промашјују, ајој. Радуљица је омануо, када је било најпотребније у скоку. Бре, могли смо глат да их добијемо.

Фантастична серија Мачвана у трећој четвртини, Паунић сјајан - наш главни играч ( Партизанова школа ;) ).

Штета што се троши у Белгији и том Остендеу.

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako serete, nije vam dobro...mislim na ovo za Pesica. Covek je prosle godine tim skrpljen sa koca i konopca (ok igraci, ali totalno neuigran) doveo do 2 finala. A koliko dobar trener znaci - evo vam primer FK Real Madrid. Tako i moj cale kenja, kako je lako trenirati odlicne igrace...jes' kurac, pa tad je upravo najteze, kako ih staviti u funkciju tima. Svi strucnjaci...

 

Prvo, mi ne znamo koja je tacno prica oko odlaska Vucicevica (uzgred, moje licno misljenje je da ce on da se vrati), a drugo, on je trazio stabilizovan klub, znaci nista spec, vec samo plate redovno da pristizu, i budzet oko 2mil. i nesto evra. Meni se cini da je Vucicevic, kad je dosao, dobio gomilu "bravo majstore" tapsanja po ledjima, a da, kad je trebala kinta - svi sem njega pobegose. Uostalom, i rekao je pre par dana da im treba pojacanje u Upravnom odboru.

 

Sto se Vujosevica tice, on je totalno drugaciji profil od Karija. On zna da stvara igrace, ali nije za treniranje "gotovih".

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ред је мало да се чука и Олимпијакос.

Не верујем да ће Новицки доћи ове сезоне, типујем, ипак, наредне. Таман ће нам се ПАО поново пасти, по старом добром обичају. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...