Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Наравно, кошарка је други најпопуларнији спорт на свету, а наш најтрофејнији...

 

Гледам детаљно резултате првог кола, осим нас, није било неких изненађења. Очекивао сам да Французи разбуцају Швабе (који су сасвим други тим без Дирка). Једино изненађење су, можда, Турци. Релативно убедљива победа против Литванаца, Туркоглу апсолутни лидер.

Вечерас би могло бити интересантно у окршају Грка и Хрвата...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јао, како ми овај Теодосић диже притисак. Погубио се човек, не може да се састави. Играмо већ 2 утакмице без плеја.

Ваљда ће у другом полувремену бити боље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očekivao se ovaj pad posle utakmice sa Špancima. Bjelica igra najbolje za sada, valjda će sad i Krstić da uđe u drugom poluvremenu, pošto je odmah izašao sa 2 lične. Tripković je i dalje govnara, a jedini nam je šuter, a ne zna ni loptu da vodi, ni da se oslobodi, a i dao je samo jednu trojku, jebem ti bre igrača koji igra šutera, a ne može da napravi kretnju veću od jednog metra da bi dobio loptu.

 

Inače, polako, videćemo, Slovenci su baš jaki, ovaj Nachbar ima strašan šut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ih kenja mamu im jebem konjušarsku!

I zovite neku akciju bre, nemojte igrati basket!

 

Јбг, матори, они трпају кошеве. Улази све, небитно како.

 

Рекох ја Баалде да је нахбар одличан играч.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А иначе су далеко звучнији на центарским позицијама. Смодиш (који ипак не игра), Лорбек, Брезец, Слокар...

Оног Нахбара ''комшију'' отерали из НБА, али овај пуни ли, пуни... Биће боље, мора нам прорадити тај фамозни шут из даљине.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нахбар је одличан. Штета што немамо таквог играча. Вратио се у Европу због лове, иначе је имао у НБА солидан просек.

Edited by Србија Србима

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, ја не могу да верујем да неко као овај мајмун Стефан Марковић може да игра за репрезентацију. Човек ништа не може да погоди. Промашио је спорт...требало је да се бави рвањем или да туца камен. Какав јебени ретард. Ни улаз не може да погоди. Јебем му матер, да му јебем матер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lose! Fizicki nismo izdrazali onakvu odbranu od sinoc (mada su i Slovenci odigrali mnogo pokretljivije od Spanaca), napad jako spor, ocajno kretanje bez lopte, previse limitiranih igraca na kljucnim pozicijama (plej, centar)...Sa druge strane, Slovenci odlicni u svakom smislu. I kao tim i kao pojedinci, dobra klupa...

Nadam se nekom cudu Spanaca sutra, a mi moramo i fizicki i psihicki da se pripremimo za Engleze jer igraju brzu kosarku (malo divlju za moj ukus) i ako im upadnemo u masinu divljanja i sutiranja nece biti dobro.

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нахбар је одличан. Штета што немамо таквог играча. Вратио се у Европу због лове, иначе је имао у НБА солидан просек.

Ма, каква лова, за 7 година у НБА је био тек 20 пута стартер. Али је вечерас шутерски издивљао, само тако. Чак је и Радуљици лупио банџу у задњој секунди. :udri:

 

Људи, ја не могу да верујем да неко као овај мајмун Стефан Марковић може да игра за репрезентацију. Човек ништа не може да погоди. Промашио је спорт...требало је да се бави рвањем или да туца камен. Какав јебени ретард. Ни улаз не може да погоди. Јебем му матер, да му јебем матер.

Хахах...драго ми је да га још неко, осим мене, не подноси. Тај може само одбрану да одигра, у нападу је једна велика НУЛА. Оно што мене највише чуди јесте превелика минутажа Марковића, много бре времена проводи на паркету, уопште ми није јасно зашто се мало не форсира Бојан Поповић. Искуснији је, такође може чврсто играти у дефанзиви, а за разлику од балвана зна да убоде и кош.

 

Нисам задовољан вечерашњом утакмицом, шта да се ради. Боље у старту против Словенаца губити него у даљој фази такмичења. Главна бољка ове репрезентације је одсуство квалитетног шутера и ту дилеме нема.

 

Острвљане сутра морамо прегазити, нема нам друге.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako neko pridje reketu tako vraca loptu napolje

 

niko jebeno nije mogao da se probije

 

a i ovi janezi, jebem li ih u usta, svaka im udje + su sjajno skakali u odbrani, svaku nashu promashenu uhvate i jebu nam mater sa druge strane

 

edit: grci lepo drndaju ujkice :D

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, pre prvenstva sam se plasio Slovenije skoro koliko i Spanije,tako da nije ovo veliko iznenadjenje, zato i cenim da je nasa grupanajteza...Samo da sutra ne zajebemo zivot protiv UK-a :D

 

PS. Al' rezultati danas su bas zanimljivi... Ne verujem kol'ko su Rusi propali...

 

edit:

 

Sok dana je ipak pobeda Poljske nad Litvanijom...jebote pa Litvanci ce da ispadnu o_0

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

vudu i srbija:

 

ja sam srao kako je duda ispusio ogroman kad je ostavio 1mana a ovog idijota od markovica poveo,prelistajte temu ako mi ne vjerujte.a to kako igra markovic za to rijeci nema u nasem,a bogumi ni u ostalim jezicima.no,sad nema nazad,dako ih iskombinuje kako da se osvijeste i osvjetlaju obraz.sjetite se vaterpolo reprezentacije,mada ja od njih ne ocekujem bas toliko,zadovojan bi bio i sa cetvrtfinalom,a borba za medalju bi bilo prelijepo iznenadjenje.no,dako nam se vrati nocas sa fudbalom...

 

e kako nije bar SiCG zajedno,kakve bi reprezentacije imali u basketu,vaterpolu,rukometu i odbojci...jebem ti mila djukanovica da mu majku milu jebem u drob mrtvi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...