Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ma strasno nam fali plej.Ne znam zasto Duda ne ubaci Popovica malo,kad ovi nisu ni za kurac.

Moramo mnogo bolje protiv Britanaca da odigramo.

Makedonci pobedise Izrael,dobro je igrao Massey,cistokrvni Maćedonac.

Stolnjaci se vratise protiv Grka ali ga izduvase na kraju.Jebiga izgubili su drugu cetvrtinu sa 16 razlike.

Sta se desava sa Litvancima?Izduvase ga od Poljaka.Steta,oni su mi omiljena reprezentacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, Пољаци су се осилили пред домаћом публиком. Доста се ослањају на своје петице, Лампе је био најефиксаснији на мечу, а Гортат имао 17 скокова! У овом тренутку, можда и најснажнији центарски тандем на првенству.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je glavni razlog onome od juce sto su nam Slovenci munuli par 3jki, otisli na 13:3, i taman kad smo prisli na 3 razlike, oni opet par trica... Ovi nasi se usrali jer su neiskusni i to je bilo to...

 

Dobijamo Britance.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma strasno nam fali plej.Ne znam zasto Duda ne ubaci Popovica malo,kad ovi nisu ni za kurac.

 

Igrao je Popović, prokockao 4 napada, nije znao da ih organizuje, i Duda ga izbacio, normalno.

 

Dobijamo Britance, kao što kaže Džrk. Samo da ne uhvatimo njihov ritam divljačke igre, već lepo organizovano da igramo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je bilo tragikomicno koliko se Bjelica usrao kada je ostavsi sam na trici dva puta jedva do kosa dobacio. Videlo se po pokretima da se usrao ko nikad u zivotu. Bukvalno se lik ukocio ko drvena Marija. Ja bi pre horogom dao to nego on na onaj nacin!!! To tvrdim svojom cascu i postenjem!!!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ljudi gledajte na ovo sqa pozitivne strane i bolje sto su ih vratili na zemlju slovenci koji su sigurno u top 4 reprezentacije,posrace se na spance k'o manijaci,samo mogu da profitiraju i da se smire ovi nasi.imajte vjere,mada onog markovica treba ubit' odma'.kako ne povede 1mana,koliko bi on znacio srcem i iskustvom u ovom momentu i juce... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobija Spanija produzetak, 5 razlike sa'ce kraj...

 

 

Nemci gube za sada od Letonije...ne znam sta se desava njihovom pobedom, ali cini mi se da Rusi mogu ispasti :D

Litvanija ce valjda da se opameti...

 

 

...a ja sam verovatno medj' retkima koji biraju basket over football tonight? :)

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...