Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

BANUJ SVE KOJI KUKAJU!

Не лупај.

Пола меча су бре одузели са Ђоковић-Вердаско. Не знаш кад да се вратиш са фудбалске утакмице на баскет, променим канал, а ова двојица још дркају муда на ЈуЕс Опену.

Ето, њихов шугави меч још увек траје - дакле није имало потребе за немилосрдним сецкањем.

 

17 разлике - фино, фино. Задовољан сам партијом Тепића, одиграо је прилично зрело, били смо јако добри у скоку. Али и даље шкрипи у шуту за 3. Мора то да се коригује под хитно, јер нећемо више моћи да се шверцујемо ослањајући се превасходно на Крлета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што рекох, нама озбиљно шкрипи у шуту за три, једноставно се превише промашује.

Британци имају слабу екипу, Арчибалд је дрво оно најтврђе, ни за огрев није употребљив. Бонсу је једини квалитетан кошаркаш кога Острвљани имају у својим редовима...

Заборавих име оном њиховом беку, доста нам је кошева дао, али и он је брзалица, попут муве без главе. Видећемо у суботу шта и како преко домаћина, њихови центри су убице.

Трипковић може и мора боље у офанзиви, превише се ослањамо на одбрану, док Крле нам вуче пола екипе, факат.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej bre, ja zajebavam Metal Mena zbog pedantnosti, pa bajagi tražim da vas banuje, zabole me kurac za tenis šugavi, ne treba nikad više da ga prenose. :mrgreen:

 

@ MM

Nemoj da brišeš postove na temama na ovom podforumu, niko nikad to nije radio. Malo nas ima, ne svađamo se, zezanje uvek dobro. Najbolji deo YUMa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej bre, ja zajebavam Metal Mena zbog pedantnosti, pa bajagi tražim da vas banuje, zabole me kurac za tenis šugavi, ne treba nikad više da ga prenose. :mrgreen:

 

@ MM

Nemoj da brišeš postove na temama na ovom podforumu, niko nikad to nije radio. Malo nas ima, ne svađamo se, zezanje uvek dobro. Najbolji deo YUMa.

Pa jel vidis da uglavnom ne brisem, pustim vas da se izivljavate dok ne preterate. :)

 

 

Necu nikog da banujem -  volim ja vas. :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, ја сам (скоро) увек обожавао Крлета. Мислим, псовао сам га тамо негде 2001-02, док је још био зелен. Али касније је много напредовао, сећам се његове задње, одличне сезоне у Партизану, а у Америци је (за разлику од многих) отишао корак напред... То је страшан центар, нема много скокова по мечу, напротив. Али се добро шиба, гради противничке играче за остале скакаче у тиму - и што је најважније: не троши лопте. Има одличан проценат шута и меку руку. Без њега, наш национални тим би био олупина, не смем да мислим шта би било када би се којим случајем повредио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...