Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Хефесте, могао би да се носиш са Марковићем ако си тако добар.

 

U napadu sam bolji to je evidentno, a nije ni lako biti gori. Odbrana mi nikad nije bila jaca strana, ali se trudim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ih napljuvaste...strasno!

Izgubili smo od Turaka koji su mozda i prvi favoriti za finale, prosli smo u cetvrtfinale, do pre pola godine smo se raspadali u svakom smislu, dobili reprezentaciju na koju mozemo da racunamo na duzi period, ova ekipa (ne priznajem to "poznaju se iz klubova") prvi put igra zajedno (ne znam da li "vrhunski strucnjaci" znaju vaznost te cinjenice?), neki igraci verovatno i nisu reprezentativnog kalibra...ali sto ne igrate ili ne trenirate neku ekipu? Nadjite bolje! Odrzite jedno tehnicko-takticko predavanje Ivkovicu. Verujem da bi imao svasta da nauci.

Ali da, akcija "Svaki Srbin je selektor" sasvim sigurno gura napred i pokazuje koliko samo strucnjaka krije ova prelepa zemlja.

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ih napljuvaste...strasno!

Izgubili smo od Turaka koji su mozda i prvi favoriti za finale, prosli smo u cetvrtfinale, do pre pola godine smo se raspadali u svakom smislu, dobili reprezentaciju na koju mozemo da racunamo na duzi period, ova ekipa (ne priznajem to "poznaju se iz klubova") prvi put igra zajedno (ne znam da li "vrhunski strucnjaci" znaju vaznost te cinjenice?), neki igraci verovatno i nisu reprezentativnog kalibra...ali sto ne igrate ili ne trenirate neku ekipu? Nadjite bolje! Odrzite jedno tehnicko-takticko predavanje Ivkovicu. Verujem da bi imao svasta da nauci.

Ali da, akcija "Svaki Srbin je selektor" sasvim sigurno gura napred i pokazuje koliko samo strucnjaka krije ova prelepa zemlja.

 

Ja odgovorno tvrdim da sam bolji suter od Bjelice i Markovica, bogami i od Tripkovica(sto se tice ovog prvenstva). Teodosicu i Velickovicu svaka cast.

 

 

Ja sam batalio treniranje basketa zbog maminih i tatinih sinova. U mom klubu su igrali  prvu postavu likovi koje sam drao u basketu sa 21:5. Sta da pricam. Pa samo iz Arandjelovca mogu da ti nabrojim momke koji igraju rekreativno i koji skoro kucaju iza ledja sa slobodno bacanja da ne pricam koliko kreativnih likova i prosto se cudim da gledam u reprezentaciji likove koji su evidentno losiji od "likova iz kraja" jebo te lebac!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одјеби са ове теме. Бјелицу хвале Калдерон и Тањевић, а ти се правиш паметан.

 

Moja baba hvali Perovica, a to ne znaci da je on dobar igrac. I skini mi se sa kurca!!! Ne diram te, ne diraj me!!! Samo me interesuje zbog cega ga hvale kada nije imao dobar potez skoro na celom prvenstvu. Batara na njegovoj poziji mora da ubija bre. On ne moze sam da potrefi kos. Samo lud i slep moze da kaze da je on dobar igrac.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze, verujem ja da si ti trenirao i da si bio ozbiljan suter i da si trpao raznorazne mamime i tatine sinove koji su posle prolazili dalje. To nazalost nije jedina prica i slicnih i preslikanih ima skoro svugde u svetu, samo je kod nas mozda ipak preslo u rutinu sto se umnogome odrazilo na rezultate.

Moram da priznam da licno poznajem nekoliko osoba koji su zbog tih stvari odustali od profesionalnog bavljenja sportom.

Medjutim, da li si se ikad profesionalno bavio basketom (sportom generalno) u smislu da si igrao za prvoligasku ekipu, igrao evroligaske utakmice, borio se evro-kupove, ucestvovao u reprezentativnim tokovima...?

Reprezentacije mladih i senora su nebo i zemlja u bilo kojoj sferi (igracki i organizaciono), igrati u Masincu i Partizanu su dve dimenzije (a opet, povezuje ih isti sport, ista pravila, ista liga...), a kamo li treniranje i rekreativne utakmice.

Neki igraci su sigurno precenjeni, neki se tesko snalaze na ovakvim takmicenjima, nekima je ovo preveliko iskusenje i nisu opravdali ocekivanja (Bjelica, Markovic, Tripkovic), ali trpati ih u kos potpunih neznalica i panjeva je stvarno smesno, ako mislimo ozbiljno da razgovaramo o sportu.

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za razliku od tebe ja sam razuman covek i sasvim kontam sta je  covek hteo da kaze. Ja nisam zeleo da kazem da su oni totalne neznalice nego da covek kalibra za reprezentaciju mora da gadja trojke bolje od mene. Ova dvojica to rade mnogo losije. Imaju prosek za tri gori nego ja sa horogom sa pola terena. Pa to je stvarno porazavajuce. Trebalo bi javno birati likove za nacionalni tim i izvesti ih pred neki kos i reci sutiraj i kad on od 10 suteva omasi 9 kazes prtina - Sledeci!!! Tako ce se i naci covek koji zna da sutira. Pa ja imam prosek za trojke oko 70-80% racunajuci tu i suteve iz nemogucih situacija, a imam ortake koji su bolji od mene, a i visi pa samim tim podobniji za reprezentaciju. Dudina izjava da je ovo najbolje sto Srbija ima da ponudi nije tacna i ako covek gleda samo u tri tima u Srbiji onda ne zna da postoji jos jedno 200 i vreme je da mu to neko kaze.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno,zasluzili smo poraz...citavu utakmicu su vodili...stekao sam utisak da su oni igrali koliko im je trebalo...kada god je bila rezultatska frka,oni su bukvalno uvek naboli kos...a i 5 minuta nismo mogli kos da nabodemo...nisu se ni oni proslavili,al su ipak dali par komada vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odgovorno tvrdim da sam bolji suter od Bjelice i Markovica, bogami i od Tripkovica(sto se tice ovog prvenstva). Teodosicu i Velickovicu svaka cast.

 

 

Ja sam batalio treniranje basketa zbog maminih i tatinih sinova. U mom klubu su igrali  prvu postavu likovi koje sam drao u basketu sa 21:5. Sta da pricam. Pa samo iz Arandjelovca mogu da ti nabrojim momke koji igraju rekreativno i koji skoro kucaju iza ledja sa slobodno bacanja da ne pricam koliko kreativnih likova i prosto se cudim da gledam u reprezentaciji likove koji su evidentno losiji od "likova iz kraja" jebo te lebac!!!

 

 

 

znam da je irealno tebi objasnjavati bilo sta,ali da si ikad barem jednom otisao na trening kosarke kod nekog ko je ibar jednom otisao na znao bi da su kosarka i ulicni basket,3 na 3,1 na 1 potpuno dvije razlicite stvari.da se ne bi zamlacivao sa tobom otidji pa vidi pobjednike and1,adidas ili drugih renomiranijih streetball turnira pa vidi ima li ih dje po evropi,a kamoli u NBA.zato,posto sa kosarkom veze nemas,molim te batali prosipanje mudrosti i prseravanje odje, imas random picku materinu pa mrs tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rusija dobi Makedonce, jedva, Francuzi vode na poluvremenu...da ne malerisem, al' neka ostane tako, radije bih da idemo na Ruse, neg' na Grke :]

Nije samo bitno zbog 1/4finala da budemo treci, ako u istom ne d'o Nyarlathotep ispadnemo, za svetsko prvenstvo se bijemo sa porazenim iz duela prvog iz nase i cetvrtog iz druge grupe, i tako slatko izbacimo Hrvate xD

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...