Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

јеботе, Руси немају ниједног играча са прошлог првенства! њихова прва петорка: Мозгов, Моња, Понкрашев, Мекарти, Буков. ја ни за кога одатле нисам чуо. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobjednik meca Slovenija - Hrvatska ce igrati sa nama ili Rusima u polufinalu. Znaci 99 % da ce to biti Slovenija a nas niko ne dobija dva puta na jednom turniru. Uz to ce imati i dan manje odmora pred polufinale a i igraju sa jednim plejom vec par utakmica. Dragič ima zajebanu povredu koljena a on nas je uz Nachbara dobio u grupnoj fazi...Sve nam ide na ruku :surprised:

Edited by Concrescence

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kol'ko smo mi fino prosli sa ovim "kosturom", u drugom delu su i Francuzi i Spanci i Grci, sve timovi za medalje :]

 

Ovo za Grke mi je cist debilitet, no nisam gledao tekmu pa ne mogu da sudim, al' citah na sajtu da Francuzima em Parker nije igrao celu zadnju cetvrtinu, em gledajuci minutaze i statistike, vise su se Francuzi "cuvali" nego Grci, tako da ne znam koj' ce kurac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je, +15 na poluvremenu,ali realno Rusi nemaju kvalitet,igraju disciplinovano,imaju dobrog trenera i to je sve...Znam da je vec receno milion puta,ali Markovic,taj chovek ako ikad da poen iz igre na ovom prvenstvu to ce biti slucajno :haha: U odbrani je odlican ali u napadu dupla nula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...