Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

ne radi se o tenisu, mi placamo oba kanala RTSa a na prvom ide emisija o pederima i lezbejkama...

Ta ista emisija je mogla da ide u vecernjem terminu na rts1 ili izmedju 2 utakmice 8-9, ali neee, ovo je direktna provokacija ljubiteljima sporta, a posledice ce videti u nedelju...

mada oni bi svim srcem i zeleli incident.

 

Kako ce jednog dana ugaziti ovog Tijanica porodica ga nece prepoznati

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem ti ovo govno od sajta, stalno mi kida zivce. A i onaj usrani osmanlija sto komentarise ide mi na .... ali video sam poslednjihi 3 sekunde, samo 3 razlike za bracu Grke. Moglo je i bolje.

 

Inace kad god vidim onog Asika setim se one sambove pesme gde spominje asik cigaru, ali setim se i danka u krvi, lik je plav kao Sloven i mogao bih se kladiti da su nekog njegovog pradedu dovukli iz Srbije. A i momak visok stasit, tursci su mali kao gulajberi iz Ugrinovacke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne radi se o tenisu, mi placamo oba kanala RTSa a na prvom ide emisija o pederima i lezbejkama...

Ta ista emisija je mogla da ide u vecernjem terminu na rts1 ili izmedju 2 utakmice 8-9, ali neee, ovo je direktna provokacija ljubiteljima sporta, a posledice ce videti u nedelju...

 

Haha, tako nesto, cenim da su njih malo sa planom programa zajebali i nasi tenisercici, mislim cenim da su ocekivali 3-0 protiv Uzbekistana ili sl., kol'ko vidim 2:1 u pobedama, i sada se ovaj nas muci... Kuku, majko.

 

Jos crnji mi Sport Klub koji prenosi Ceska-Hrvatska...no dobro, njihov problem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaa Troicki dupla servis greska i bam izgubio cetvrti set... znaci igrace peti set jebote jos 40min necemo gledati basket...

Daj boze da vidim zadnja 3 min... Atdhe polako ali sigurno prelazi u sajt za koji cemo morati da placamo...

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala RTSu sto nam je omogucio chak 8 minuta basketa :] Dodatnih 5 na njihovu srecu...

 

Ja da sam Bogdan Tanjevic nikada vise ne bih zvao onog Hida u reprezentaciju x] Jebote zec neobrijani sta li je onom liku u glavi pa da onako zavrsava...

 

No dobro, sada sa sigurnoscu znamo da protiv nas nije promasivao namerno :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajme,kako su pukli Slovenci...tradicija se nastavlja,odigraju odlicno u prvoj fazi i cim pocnu eliminacije,oni ispadnu. :)

 

Sad se bojim poraza od Hrvata u polufinalu,to bi bilo katastrofalno.

 

Словенци пролазе као и Французи. :)

Не брини за Усташе...разбуцаћемо их. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...