Jump to content

Recommended Posts

Posted
  On 9/19/2009 at 8:05 PM, Feniks . said:

I tata bi sine :D

Ali to su samo puste zelje...sutra za trece mesto...

 

Нешто си се прерачунао. :mhihi:

 

  On 9/19/2009 at 9:19 PM, BaalBehrit said:

Da se organizuje gay parada zvao bih Teodosića, postao bih peder i tražio bih da mu popušim kurac.

 

:mhihi::mhihi:

  • Upvote 1
Posted

teoprezidente.gif

 

Jebote kakva ludnica! Skoro da sam zaboravio one legendarne tekme iz 90-ih i početka novog veka, trojke Đorđevića... Uh, vratiše me u mlados'... :haha:

Posted

Teodosić - nov Đorđević, sad više nema povratka nazad. Ako ga trener Olimpijakosa ne pusti da igra, odmah na polusezoni da pređe negde, ovakav talenat ne sme niko da ugnjetava.

Posted
  On 9/19/2009 at 9:17 PM, Tano Cariddi said:

Сада бих Теодосића у дупе пољубио. 24 године просечна старост екипе, па дођоше до финала.

 

Nije čak ni 24, nego 22.4! A prosečna visina 202 cm!

  • Upvote 1
Posted
  On 9/19/2009 at 9:35 PM, BaalBehrit said:

Teodosić - nov Đorđević, sad više nema povratka nazad. Ako ga trener Olimpijakosa ne pusti da igra, odmah na polusezoni da pređe negde, ovakav talenat ne sme niko da ugnjetava.

Ех, сад, Ђорђевић. Мало претерујеш. Ђорђевић скоро да није имао осцилације у игри. Мора Тео још да учи. За минутажу у клубу се слажем.

Posted
  On 9/19/2009 at 9:46 PM, Генерални said:

ал зато праве шпорети да се усереш.

 

A sad imaju i crnogorsku podmornicu :lol:

Posted

ovo je nenormalno odigrano,ovakav lopovluk od sudjenja nijesam vidio od C i B proljetos,ovo treba da se slavi kao zlato i to da smo ga uzeli u atlanti.

 

sta posta' od teodosica kukala ti majka...jos samo da je 1man 'mjesto markovica tu,mada je i bravina lijepo u odbrani odigrala,s' obzirom kako je cijeli turnir odigrao.

 

nadam se da se nece preseravati sjutra od sansama mediji,a bogumi ni odje,sjutrasnja utakmica kako god da prodje,i 200 razlike da se izgubi treba na se izadje na ulice,taman nesto lijepo da narod izadje,a ne gej parade,strajkovi i picke materine.

 

 

  • Upvote 2
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...