Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Karadzic pod hitno mora da dobije otkaz.

I jebem ti Srbiju,zemlju kosarke.Na B92 i Pinku Farma i Veliki Brat,Na RTS-u neke serije,a ja camim za kompjuterom i buljim u izvestaj sa sajta Evrokupa.Zato prenose razne tenis fegete,turnire u Saudijskoj Arabiji i Monaku... :no:

Pobedismo Beneton.Mustafa,Keselj i Radivojevic odlicni.Tadija je uspeo da izgubi 7-8 lopti.Tejlor i Bakic u minusu sa indeksom.Igrao Strahinja,i on je valjda u minusu bio(ocekivano).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karadzic pod hitno mora da dobije otkaz.

I jebem ti Srbiju,zemlju kosarke.Na B92 i Pinku Farma i Veliki Brat,Na RTS-u neke serije,a ja camim za kompjuterom i buljim u izvestaj sa sajta Evrokupa.Zato prenose razne tenis fegete,turnire u Saudijskoj Arabiji i Monaku... :no:

Pobedismo Beneton.Mustafa,Keselj i Radivojevic odlicni.Tadija je uspeo da izgubi 7-8 lopti.Tejlor i Bakic u minusu sa indeksom.Igrao Strahinja,i on je valjda u minusu bio(ocekivano).

 

 

hell yeah, jebote

Share this post


Link to post
Share on other sites

ideeemooo!!

danas sam uplatio 250 dinara na hemofarm+zvezda i jebiga...

al sam zato singlirao za 500din zvezdu, bila kvota u meridijanu 3,4 nije smelo da se propusti, pogotovo sad kad smo u ludackoj seriji pobeda !!

+ mi usao tiket Aston vila 3+ Mancester 0-2 i zvezda u hendikepu (-6,5) ludnica :rockdevil: dodatnih 1200 din

eto para za neki koncert :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеби га, Рашко Катић и Јагодник дају кошеве док се Мачван зајебава.

 

Легендарни Боби-будућа звезда наше кошарке-је био бољи за 2 поена. Ретке ситуације.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није толико битан председник колико цела врхушка у Савезу.

Но, свакако боље ''секс-дрога-Бодирога'' него ли туљави и перфидни Капичић. Ред је да се склони већ једном...

 

Гани решили да прекину бојкот, кажу да ће вечерас напунити Пионир против Хемофарма. Можда ће нам Коки дати подробније информације. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti,i ja se iznervirah.Onog Feraru ne treba ubiti samo zato sto je nekad bio opasan igrac,a sto se tice selekcije tima treba ga muciti danima.Bolestan covek,one njegove zamisli ni u menadzeru ne bi prosle.Doci ce legenda sledece sezone na mesto trenera,nadam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...