Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

argentina, australija, nemci, angola i (michael) jordan... svabe ce biti zajebate s novickim.

 

Појешћемо Немце за доручак са све Дирком. Није то више она репрезентација.

Немају више ни просечне играче...

 

Група је ОК..једино нам Аргентина може правити проблем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti i RTS i B92 i Pink i Kosavu i Foks i onu Radiodifuznu pederasku Agenciju i ministarstvo sporta i Srbiju zemlju kosarke...Hocu da gledam i Zvezdu i Hemofarm a ne da drkam kurac sa izvestajima sa sajta ULEB-a.Jeb'o im ja svima mater vise,nema kosarke kad igraju nasi klubovi ali zato prenose Mancester svake 2 nedelje i Nadalove meceve sa Kolsrajberom i Grozanom,sestre Vilijams i Boba i Majka Brajena.

Pojma nemam kako smo igrali danas ali mi je pisalo da je Tadija opet kenjao,ispucavao se,gubio lopte.da je Bakic saban kao i sto je uvek bio.Radivojevic i Mustafa standarno dobri,Stimac standardno posle jedne dobre odigra 3 lose utakmice,Keselj standardno drka kurac u nekoj bolnici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti i RTS i B92 i Pink i Kosavu i Foks i onu Radiodifuznu pederasku Agenciju i ministarstvo sporta i Srbiju zemlju kosarke...Hocu da gledam i Zvezdu i Hemofarm a ne da drkam kurac sa izvestajima sa sajta ULEB-a.Jeb'o im ja svima mater vise,nema kosarke kad igraju nasi klubovi ali zato prenose Mancester svake 2 nedelje i Nadalove meceve sa Kolsrajberom i Grozanom,sestre Vilijams i Boba i Majka Brajena.

Pojma nemam kako smo igrali danas ali mi je pisalo da je Tadija opet kenjao,ispucavao se,gubio lopte.da je Bakic saban kao i sto je uvek bio.Radivojevic i Mustafa standarno dobri,Stimac standardno posle jedne dobre odigra 3 lose utakmice,Keselj standardno drka kurac u nekoj bolnici.

evo gledaj cigane ovdje ubuduce http://www.rajangan.net/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala.

 

hahaha...

 

kakav hejtersko-realni post...

 

Pun mi ih je kurac.Za par godina kad badminton dozivi ekspanziju ima svi da zaborave Divca i Bodirogu,ima da gledamo na drugom dnevniku teniskog i badmintonskog Gnoleta,njihovu sliku sa duplerice nekog gej magazina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pun mi ih je kurac.Za par godina kad badminton dozivi ekspanziju ima svi da zaborave Divca i Bodirogu,ima da gledamo na drugom dnevniku teniskog i badmintonskog Gnoleta,njihovu sliku sa duplerice nekog gej magazina.

 

vis ti sta ti je to...od sporta za devojcice i za mamine pederase postade najjaci sport...sada svaka baba u busu zna sta je slajs i ko je zimonjicev bivsi partner u dublu...

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe za vređanjem Noleta, Ane, itd. Nisu oni krivi što nam je javni servis totalno retardiran i kada Tijanić sa onolikim parama od pretplate ne može da uvede normalan program, bilo za sport, bilo za serije i filmove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...