Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Najodvratniji Amer u Evropi. Stolnjaci mogu da računaju na poslednje mesto u Turskoj, ako dođe do dogovora da zaigra. Razorio bi svojim majmunisanjima i ono malo timskog duha što imaju.

 

Svi naši igrači i treneri po belom svetu:

http://www.eurobasket.com/Serbia/basketball-Players-Abroad.asp

Mada, lista nije baš u potpunosti tačna.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebali su se za Čabarkapu i Dudu Ivkovića.

 

 

Мишковић 'ладно у Ирану. :rockdevil:

 

Najluđi je. :)

I kiparska kolonija je prilično interesantna.

Edited by Vudu instruktor

Share this post


Link to post
Share on other sites

U'vatio sam ga na SOS-u jednom, a statistika mu je jako dobra, s obzirom da u Megi (uglavnom) nije bio starter.

Koliko je koševa postizao, toliko je obično i provodio vremena na parketu. Dule bi njega izbrusio samo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meksikanac bi već posle trećeg treninga ujedao,

kucao 360, igrao odbranu k'o Rašić (kad mu žena da). El Turbo Karnisero, na steroidima. :rockdevil:

 

A propo Miloševića, nadam se da ga napokon naredne sezone neću više gledati u Partizanu. Fino je iskoristio minutažicu u zadnjoj utakmici protiv Makabija, al' to ne menja činjenicu da je kao čovek bolid, on mi je i ranije bio jedini omraženi igrač u ekipi. A i sa same igračke strane nije neki kvalitet, i ubeđen sam da to Dule jako dobro zna. Ultimat fajter ''frajere'' na robiju, bez pogovora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад је успео од Вранеша да направи нешто, верујем да би и Карнисеро напредовао. :bigblue:

 

http://www.sportske.net/vest/kosarka/milosevica-prebio-ultimat-fajt-tim-18336.html

Izace i Kristijan iz zatvora pa ce mo da vidimo ko je najjachi :D .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...