Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Partizan je bio uslovljen da udje , vidi se da pojma nemash o desavanjima , obrazuj se , ili barem informisi , za cega ti sluzi internet .

 

Uh, al si mi ti obrazovan, sunce ti jebem. Ja se decak obrazujem preko knjiga,ne interneta, kao ti.

Znam ja vrlo dobro sta je bilo. Da, Uleb je sugerisao Partizanu da udje ali da on to nije hteo tesko da bi bio sankcionisan. Naslo bi se neko resenje, uostalom za ucesce u EL gledalo se ko je sampion nase lige, ne Jadranske. A i kako je moguce da klub takve istorije i tradicije neko uslovljava? Cek, zar vi nemate ime u evropi i niste pozeljni gde god da se pojavite?

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

gorim koliko sam se nalozio :haha:

 

aj' i razumem sto neko dize u nebesa klub koji voli, al' kad pocne da ponizava sve ostale to bas i ne razumem.

 

Kao da je i bitno sve ovo :bigblue::spava:

 

U jbt. s'levom ga uvatio za vilicu i oko a desnu spremio za direkt :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chinjenice :

 

- Da Partizan nije nastupio u NLB-u,velike bi bile shanse da ne igra u EL ( javna ucena od strane kosharkashkih mocjnika )

- NLB liga je kreacija koja sluzhi za promociju ovog sporta u Hrvatskoj/Sloveniji/Bosni ( blago narodu kome gostuju Hemofarm/Partizan/FMP,teshko onom kome gostuje Cedevita ... )

- Konkurencija u NLB ligi je smeshna za srpske timove ( 7/10 ili 8/10 titula za srpske timove,ne secjam se vishe ... )

- Partizan je imao evropskih uspeha pre ulaska u NLB ligu ( SUPRISE !!! icon_confused.gif )

 

 

Poshto ovo polako prelazi lupanje slobodnih struchnjaka po pitanju kosharke ja se povlachim iz dalje rasprave na temu Partizan - NLB ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

- Konkurencija u NLB ligi je smeshna za srpske timove ( 7/10 ili 8/10 titula za srpske timove,ne secjam se vishe ... )

 

 

Partizan je ove godine igrao egal ili izgubio od tih smesnih ekipa,(Siroki,Cedevita,Zagreb...) a sa ovima iz nase lige su se poigravali i opet na kraju slavili sa 30+ razlike. Nisam ja nikakav zagovornik NLB lige, samo kazem realno kako jeste. Nasa liga ne moze nikad da bude jaka kao sto je Jadranska. Nasi najbolji timovi jedva skrpe kakav takav budzet,sta onda ocekivati od ovih raspalih sredina gde ekonomije uopste nema...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, al si mi ti obrazovan, sunce ti jebem. Ja se decak obrazujem preko knjiga,ne interneta, kao ti.

 

 

Moja pretpostavka da nisi obrazovan se ispostavilo tacnim , posto ne umes da citas , mozda i znas , ali ne razumes , sto ipak nije problem obrazovanja nego inteligencije .

Napisao sam obrazuj se , ili barem informisi , za cega ti sluzi internet . Samo neinteligentna osoba ne bi shvatila da se internet odnosilo na informisanje .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja pretpostavka da nisi obrazovan se ispostavilo tacnim , posto ne umes da citas , mozda i znas , ali ne razumes , sto ipak nije problem obrazovanja nego inteligencije .

Napisao sam obrazuj se , ili barem informisi , za cega ti sluzi internet . Samo neinteligentna osoba ne bi shvatila da se internet odnosilo na informisanje .

 

Nije to bila pretpostavka nego namera da uvredis, jer sportsko znanje nema veze sa obrazovanjem za sta si se ti uvatio. Ako hoces da merimo inteligenciju, mozemo kad god hoces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to bila pretpostavka nego namera da uvredis, jer sportsko znanje nema veze sa obrazovanjem za sta si se ti uvatio. Ako hoces da merimo inteligenciju, mozemo kad god hoces...

 

Не офтопикуј! http://www.yumetal.net/forum/topic/31883-testovi/

 

А чика Дуле је спавао са Дракулићевом женом још пре 30 година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo,sa tim "dechko" oslovljavaj svog partnera,ne mene.Postoji nick na forumu za tako neshto.

Drugo,opet ponavljam,mozhda ti imash vishe iskustva od mene,ali u mom sluchaju stvarno ne videh grobare koji spominju Bari i Tokio,vecj samo navijache zvezde,kao najjachi argument za bilo kakvu prichu o bilo kakvom sportu.

Trecje,shto se tiche drzhavnog projekta,ja ne znam da li ste vi sedeli na ushima u doba kada su se pare iz drzhavne kase izvlachile za zvezdu i to shto je najgore jako transparentno od strane politichara koji su tada sedeli u vrhu kluba.To im je valjda bio uspeh kojim bi trebalo da se hvale,jebem li ga ... nisam dobro skapirao ...

Chetvrto,igrati sa boranijama tipa Domzhale,Bosna,Zadar,Shiroki,Buducjnost,Zagreb,Cedevita,... ne bi bilo od koristi ni lokalnom kosharkashkom klubu iz mog mesta a kamoli evropskom velikanu kakav je Partizan.Uostalom pogledaj malo statistiku,pa vidi koji su klubovi godinama u vrhu pored Partizana tamo ... da , srpski klubovi ... a shto bih ja sa srpskim klubovima igrao u Jadranskoj ligi a ne u nacionalnoj ? Za chije babe zdravlje ?

Naravno,poshto vidim da slepo podrzhavash igranje u NLB samo zato shto je to odluka kluba za koji navijash i ne ochekujem neke argumente ....

 

@ LHL - jesi ti ozbiljan sa poslednjim postom ? o_O

Molim te reci da nisi ....

 

Ovo je forum,opusti se.Da neces mozda da ti persiram?

Moje iskustvo sa Grobarima je takvo da na svaku diskusiju iz mesta spominju kako MI stalno spominjemo Bari i Tokio.Ne stignem usta da otvorim a vec Bari i Tokio.

Zvezda je sa Sagadinom npr imala dobar budzet ali ne iz drzavne kase vec od sponzora i od kredita i zato smo i najebali sad.

Srpski klubovi jesu najjaci u NLB ligi ali reci za Zadar i Buducnost da su boranije od ekipa je smesno.NLB liga je medju najjacim ligama u Evropi.Nisam slepi zagovornik NLB lige,ali isticem neke njene dobre strane koje vi negirate.

 

- Partizan je imao evropskih uspeha pre ulaska u NLB ligu ( SUPRISE !!! icon_confused.gif )

 

'Ajde objasni mi samo koje ste to velike uspehe imali pre ulaska u NLB ligu.Racunaj u doglednom vremenskom periodu,naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hail ni ne zna gde je jug,strane sveta su njegova slabija tacka.

Bolje da ne zna gde je jug,nego da slusa The Stone a letnji raspust provodi na kanalima u Kovinu i Pancevu.Sa zlatokosim "pantalone upasane u martinke" pozerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...