Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Znači, definitivno nema ništa od Partizan Efes Pilsen varijante? Koliko vidim, nigde se na netu ne pominje da će Efes Pilsen uopšte prestati sa radom. Jebi ga, taman sam se ponadao. Ovako ostaje da vidimo da li će biti obezbeđena kakva takva pojačanja za sledeću sezonu. Ja mislim da možemo samo da sanjamo da neki novi Ameri koje budu doveli odigraju sezonu ovako kako su McCalebb i Roberts. Isto tako se plašim neadekvatnih pojačanja na pozicijama koje su bile deficitarne do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Клуб који тренутно носи назив Ефес Пилсен неће престати са радом, али ће изгубити спонзорство те компаније због новог закона у Турској, по којем ће фирмама које производе алкохолна пића и цигарете бити знатно ограничено рекламирање (а можда и потпуно забрањено, мрзи ме сад да тражим).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, definitivno nema ništa od Partizan Efes Pilsen varijante? Koliko vidim, nigde se na netu ne pominje da će Efes Pilsen uopšte prestati sa radom. Jebi ga, taman sam se ponadao. Ovako ostaje da vidimo da li će biti obezbeđena kakva takva pojačanja za sledeću sezonu. Ja mislim da možemo samo da sanjamo da neki novi Ameri koje budu doveli odigraju sezonu ovako kako su McCalebb i Roberts. Isto tako se plašim neadekvatnih pojačanja na pozicijama koje su bile deficitarne do sada.

 

kako mozes da se bojis dok je dule tu?samo da cutimo i uzivamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast kahi i ivanovicu!!! da su bili malo koncetrisaniji, dobili bi u reguralnom delu mecu. palasio dobar, marselinjo, meni jedan od omilejin keceva od skora, takodje odlican. spliter i elijahu objasnii, a i mirza glavonja ubode kad je bilo vazno. ipak, junak je san emeterio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kol'ko prejaka slika Duleta gore :D

 

Ali naj trenutak sa finala, kada je tokom jednog tajmauta (cini mi se 4. cetvrtina) onako glasno tresnuo tablom o parket, bas me zanima ko ga izbacio iz takta xD

 

...a dao bih pare na Rasica, haha. Sut iz igre 2/13...i 'ajde to, nego ubedljivo najveca minutaza, ne znam koj' je bio fazon...

 

Ako je povreda Marjanovica takva da ne igra danas, bice ciscenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja stoka najgora. Maric me najvise razocarao, opet on ne moze da se kontrolise... Jagodnik majmuncina, koji pojacavao tucu, od njega nista manje nisam ni ocekivao, posebno posle nabadanja Veselog u prvoj....

 

Bice veselo prekosutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Marić i Katić se čitav meč šibaju na sitno, dva snagatora kojima su popustili živci. Nego, onaj Jagodnik uleće k'o pičkica, jeb'o mu mater podmuklu smrdljivu. Posle po inerciji i svi ovi neafirmisani klinci sa klupe u oba tabora, ima ga jedan anonimus u Hemofarmu što se posebno kurči, videću na jutjubu ko je. Na kraju basketica, ali je Veseli prc'o nanu naninu, najpre bananom, a potom i kucanjem da se stavi tačka na ovo čudo.

Rašića je ovog puta služio šut, Božić se u tom segmentu brukao, Mekaleb ponovo maestralan. kroz dva dana - titula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...