Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Od te srpske lige nema nista, Covic gleda samo svoje dupe, da je on na mestu Hemofarma i Partizana trenutno kurac bi moj hteo da igra srpsku ligu. Treba reci to da smo i mi Srbi pickice, kad smo razbijali u Jadranskoj ligi i imali 4 predstavnika u Uleb kupu i Evroligi onda se niko nije bunio, sad kad nasi gube primat odmah pocinjemo da kukamo ko babe. Realno u domacoj ligi nema ni jedan ozbiljan klub osim FMP-a donekle, pa mi ne mozemo da ponudimo 4 kvalitetna tima za Jadransku ligu, kakav bi tek onda bio kvalitet domace lige. Mislim da bi bilo bolje da se nasi bore za to da imamo nase predstavnike u bordu lige koji ce braniti interese nasih klubova.

 

Ovaj crnja nije los, mada Zvezdu ne moze da spasi nista ove godine. Iskreno vise bih voleo da igramo i srpsku ligu ako vec ne postoji neki ozbiljan plan da se vratimo u vrh jadranske u skorije vreme.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

GIST MONSTRUM! ZAO MI OBRUCA!

 

inace, ovako se igra. samo su bacanja problem. 11/22. bilo bi 30 da smo normalno sutirali. jos su nam svaki kontakt u odbrani sudili. moramo se buniti malo.

 

edit 2:

 

http://www.youtube.com/watch?v=OwFuBTqErh4

 

:D

Edited by Grob Bez Dna
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedeo sam maltene 'ispred' tog kosa 'de se izivljavao, oduva' me :D

 

Konacno jedna partija Lafajeta da moze da se kaze da je solidno odigrao, iako jos uvek ima potrebu da nekako zasere napad, kontru ili jednostavno da ispadne u odbrani. Ali, konacno neki prodori, neki pas...treba nam tako nesto sad protiv Prokoma.

 

I konacno bolji minuti za Klobucara, i jos bolja njegova partija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/kosarka/covic-bez-kvoruma-u-ponedeljak-novi-pokusaj-31964.html

 

Sta sad hoce ovaj shaban , trazili ste jadransku ko vas jebe sto nemate kvalitet da igrate u istoj , i sto bi se sad pravila neka druga liga ili menjao vec postojeci prenatrpani koncept , Jadranska je postala medju 5,6 najjacih liga evrope , i pitanje se postavlja sta u srpskoj kosarci predstavljaju jedna crnokosa i fmp ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem im bre mater retardiranu, pa Partizan su USLOVILI da uđe u Jadransku ligu iako je Partizan bio protiv toga, i sad kada su FMP i Zvezda (p)ostali kikiriki klubovi u NLBu oni hoće da menjaju, e pa popušite kurac, pogotovo ovaj Čović.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам за домаћу лигу, али да се дефинише статус првака тј. да првак иде у ЕЛ, а остали у друга европска такмичења.

С обзиром какве потезе повлачи ФИБА мафија, нема од ове лиге ништа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu mi jasni ljudi koji su za domacu ligu, drugi timovi (Nimburk, Makabi) su placali i placaju da igraju u takvom drustvu, a mi bi da vratimo stvari godinama unazad.

Klubovi su poceli lepo da nam igraju, zamalo i Hemofarm da udje u Evroligu.

Ko bi isao da gleda domacu ligu ? To je smejurija, teska.

Prica za gubitnike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онда нека укину домаћу лигу јер је смејури гледати оне клубове који не играју НЛБ лигу.

Зар нам је битно ко је првак Србије, кад ту лигу нико не зарезује?

Још смешнија је прича о посети...као да НЛБ лига има некакву посету. Па, више људи ће доћи у Ниш, Чачак, Краљево, Лесковац да гледа Партизан, Звезду, Хемофарм него што ће набројани клубови имати посету у НЛБ лиги.

Највећи проблем домаће лиге би био квалитет, али сами смо криви за то. Нека затру кошаркашке центре, само нека клубови из БГ+вештачка творевина Хемофарм опстану.

Кад већ говоримо о клубовима из Јадранске, шта би било са том лигом кад би изашли клубови из Србије? Лига го курац...Подижемо им квалитет, а никакву корист од ње немамо. Ај да се барем зна статус првака - идеш директно у ЕЛ, али ни то се не зна. Сваке године обећавају да првак иде у ЕЛ, па то постане прича за малу децу. Једина вајда од Јадрана је што се одигра пар јаких утакмица и то је то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...