Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

I vi sto mrzite Mutu i volite ove folirante Dudu i KSS stvarno preterujete!

 

Obradovic i Muta su ljudi koji zaista zasluzuju da budu selektori.

O Obradovicevim trofejima bolje da ne govorim covek je minotaur za vecinu trenera na planeti, ali cu pomenucu da je covek veliki humanista i mnoge porodice bez krova nad glavom je skucio.Tako se trose te velike pare i po tome ga ljudi pamte.

 

Kad je Muta u pitanju covek je bez dlake na jeziku,pa sta ako mu je Obradovic zajmio pare.Ocekujem celicnu disciplinu u reprezentaciji ako on bude na klupi.

 

A za Dudu i Karija isto tako necu da se usudim da potcenim njihove trofeje i uspehe, al ovaj prvi je golubar i pre svega nezgodan covek, a Kari je Pirocanac koji voli pare vise no leba, i ne bi taj nikako raskuno neki unosan ugovor zarad reprezentacije.

 

Ostao je jos onaj nesreci Maljkovic koji realno nakon onog pljuvanja po Srbiji moze se nosi u pm.

 

Tako da Muta ili Obradovic- PUNA PODRSKA!!

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buncas , ocigledno nisi upucen u desavanja u savezu . Kontradiktorno je da neko podrzava Dudu i savez u isto vreme , Muta je clan strucnog saveta, znaci on je zaposlen u savezu . Ne vidim da je ovde iko podrzavao Kapicica .

Sto se strucne strane tice , u pravu si , ali ako je istina ovo sto je trabunjao Muta ,mozes misliti sta ce o njemu misliti nosioci igre Teo i Novica koji su javno podrzali Dudu i iskenjali se po savezu .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buncas , ocigledno nisi upucen u desavanja u savezu . Kontradiktorno je da neko podrzava Dudu i savez u isto vreme , Muta je clan strucnog saveta, znaci on je zaposlen u savezu . Ne vidim da je ovde iko podrzavao Kapicica .

Sto se strucne strane tice , u pravu si , ali ako je istina ovo sto je trabunjao Muta ,mozes misliti sta ce o njemu misliti nosioci igre Teo i Novica koji su javno podrzali Dudu i iskenjali se po savezu .

 

Prijatelju nije uopste kontradiktorno, sto se tice desavanja u savezu danas sam procitao da bi oni najvise voleli Saleta Djordjevica sto vidim veliki broj ljudi podrazava.

Ja zapravo i ne vidim ikog ovde ko je protiv Kapicica:)

Al ocekujem da tu Divac umesta prste i direktno izavere Dudinog naslednika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Niko nije silio Ivkovića da prihvati posao, dakle ne može sada da mu smeta Savez a da mu ranije nije toliko smetao da pristane da bude selektor, jednostavno, ovu ekipu je trebao neko da vodi na duže staze, jasno je da je Ivković to mogao do 2012. ali ne i kasnije, do tada bi Đorđević bio spreman.

 

Ovako, ne postoji dobro rešenje, osim da svi redom bombardujemo Savez mejlovima tražeći ostavke. Doduše, to bi bilo efikasno u nekoj zapadnoj zemlji, kada bi im stiglo milion poruka zamislili bi se... U Srbiji se još niko nije potrudio da odradi e-mail bombing kako treba.

 

dakle

Mail: [email protected]

Subject: Pravda za Kuruza i Dudu!

 

i šaljite dalje :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam savezu "Pravda za Kuruza i Dudu!" :haha:

Šro se nove garniture u KSS tiče, koliko bi to dobar potez bio verovatno pokazuje rad OKS sa Divcem na čelu. E sad, pošto su tu rezultati vidljivi tek nakon 4 godine, videćemo kako se radi(lo). Mislim da bi bilo dobro ubaciti zlatnu generaciju, samo da se sklone svi ovi što su pustili korenje (k'o 2000. - lako ćemo skloniti Slobu, ali šta ćemo sa Miljanićem). Mada sa ovakvim stanjem u ministarstvu/zemlji teško je napraviti veliki napredak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ne vidim kako je bolje što su mi i deda po majci i deda po ocu morali jebati po šumama i gorama kao nosioci partizanske spomenice, a usput mi ustaše poklale pola familije jer je neki Hailov predak histerisao na Trojni pakt. Uostalom, gde je tvoj deda bio?

 

Četnici su direktno odgovorni za Jasenovac, jer su dali Hrvatima banovinu, nisu obratili pažnju da se još 1939. godine Pavelić vratio i živeo u Zagrebu.

 

Jasno je da bi poštovanje Trojnog pakta (potpisale su ga i Mađarska, Rumunija i Bugarska, pa ne vidim da im nešto fali, ne fali ništa ni Nemačkoj, a fali tupavim Srbima) spasilo Srbe od ustaškog noža, tako da je pitanje obrnuto - da li ti braniš ubice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
Ja sam ideoloski antifasista

 

A ja sam ideološki realan. A sad idi igraj se sa svojim antifašističkim igračkama. I obriši sline.

 

zato i Partizan gubi i večeras, osim ako ne ukapiraju da ideološki antifašizam ne daje trojke već da to rade realne seljačke ruke. Nek nam je Bog u pomoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...