Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Фино одиграно полувреме. :cool:

 

Каква рампа Лучића. :rockdevil: Свака му част шта је стигао да изблокира.

 

Баалде, ај види да се отвори тема о Евролиги.

Јеб'о форум кад МеталМен уређује Спорт.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobili smo ali jebem im mater nesposobnu jos jednom, tako glupavo igrati, vodis 8 razlike 2 minuta pre kraja, imas 2 napada da odes na plus 10, i onda napravis takve gluposti kao da su retrdirani, pša ovi izjednace i na kraju sutiraju za pobedu...neka se nose u tri lepe svi zajedno, svaki put mi moraju zivce kidati...

Edited by Nesalomivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da se opet ispostavilo tacnim da je Sretenka za kosarku obican pacijent,jer je rekao da ce Partizan imati 0-6 , nema pojma o kosarci, verovatno josh gore igra basket , bolje da predje na rimicku gimnastiku to je sport za devojke , CCPK !

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretenku drzi trauma usled visegodisnjeg silovanja, ne pomazu lekovi, doktori, nista...sto je nagore, Sretenka zna da ce i sledecih godina biti brutalno silovana, to je najvise boli i plasi...

 

ne mogu da verujem da nikad ne mozemo lepo zavrsiti utakmicu, da se toliko spetljaju na kraju, neverovatno...ali lepo da smo dobili. Veslei odlican, katic borben do maksimuma, ali sto mu lopte izlaze iz kosa, pa to je neverovatno, digne igraca, sve lepo uradi, ali onda izadje iz kosa...

Sad da nastavimo u NLB kako treba...naravno, igra se u Ljubljani, ne bi li Olimpija dobila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobili smo ali jebem im mater nesposobnu jos jednom, tako glupavo igrati, vodis 8 razlike 2 minuta pre kraja, imas 2 napada da odes na plus 10, i onda napravis takve gluposti kao da su retrdirani, pša ovi izjednace i na kraju sutiraju za pobedu...neka se nose u tri lepe svi zajedno, svaki put mi moraju zivce kidati...

 

Јбг, матори, млада екипа, склона паду...

Признај да је овако најслађе. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Олимпија добила у Подгорици у завршници. Иначе, губили целу утакмицу. Ја се надао да испуше од Будућности и да их Звезда добије у Бг и онда ћао ћао кад је у Ф4 у питању.

 

...

Сад видим да гостују Загребу. Ето прилике. Загреб мора да добије ако хоће ф4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, матори, млада екипа, склона паду...

Признај да је овако најслађе. :bigblue:

 

Ma znam da smo mladi, ali odose zivci...bolje neka mirno privedu kraju, ali to ne bi bilo grobarski :D

 

Олимпија добила у Подгорици у завршници. Иначе, губили целу утакмицу. Ја се надао да испуше од Будућности и да их Звезда добије у Бг и онда ћао ћао кад је у Ф4 у питању.

 

 

 

Bilo bi super da Zvezda dobije Olimpiju, pa da Zadar ispadne, ali tesko, bas je lose Zvezda ove godine, jebi ga...a bojim se da Cibona ne pusti Zadar, jesu igrali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Звезда дочекује сутра Широки, гостује Цедевити, па дочекује Олимпију и гостује Загребу. Мораће бар 2 победе због евентуалног усташког намештања.

 

Што се Задра тиче, дочекују Цибону, гостују Партизану, дочекују Хемофарм и на крају гостују у Мостару.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мораће Хемофарм да иде на победу ако мисле да играју у Европи следеће године.Баш ово коло је дерби против Радничког - имају исто бодова.

 

Јбг, губио је Партизан много пута ове сезоне против шабана. Задар, Широки, они губави Чеси...

 

Задар отпустио тренера. Код њих је 10 пута гора ситуација него у Звезди.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da se opet ispostavilo tacnim da je Sretenka za kosarku obican pacijent,jer je rekao da ce Partizan imati 0-6 , nema pojma o kosarci, verovatno josh gore igra basket , bolje da predje na rimicku gimnastiku to je sport za devojke , CCPK !

Pa sta ti radis sa tolikim neznanjem da mi je znati :D , Turci odmarali ekipu i jebe im se za ovu poslednju nevaznu utakmicu , da im je trebalo za prolaz pokidali bi vas . Sve i da sam omasio za jednu utakmicu (a naravno nisam ovo je sprdnja) ti si duboko u sebi bio ubedjen u minimum 3 pobede i mozda Sijenu u gostima (eto sale) . Za basket sam cale , dobijam te i sa ovih 100 kg bez problema , necu ni da idem pod kos , moze i 3-3 , ja i dva mentola samo da igraju odbranu i da mi izvode loptu protiv tebe i dva najbolja iz provincije (Subotice) . Uzgred , posto krompir ? Sto se tice nlb , nema sanse dve pobede da uzmemo , ako ujke namesto cao smo , daj boze da dobijemo i Siroki ta nam je najvaznija .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko bez najboljeg pleja/beka Evrope Spanulisa . Da je on tu i Pekovic , Barsa bi bila pocepana , ovako tesko , u ostalom F4 se igra u katalonskoj Pristini , tako da ce i sudije navlaciti na separatiste.

 

... iz provincije (Subotice) . Uzgred , posto krompir ?

 

Ne znam , Novi Sad je jedino poznat po kvantasu , pogledaj cene tamo .

 

Novi Sad su cinila 3 salasa i skela preko Dunava do pre 100 godina , sve sto vredi u tom gradu nije delo novosadjana (ako takvi u opste i postoje) , komunjare malo prosirile grad , ljubite ih u dupe zbog toga , bili bi ste manji od Cortanovaca .

 

CCPK!

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I NS je provincija :bigblue:

Navijacki final four : Kaha Laboral , PAO , Valensija i Olimpijakos .

 

Апсолутно. 'Ајде Барса и Панатенаикос,ту можда будем и за Барсу навијао. Али против Макабија и Реала увек.

 

Гледах у Пиониру Звезда-Широки. На моменте изненађујуће смислена игра,у другом полувремену смо били почели опет да силујемо али смо се поправили пред крај треће. Браћа Лешић и Бакић централне фигуре меча са пар ер болова. Мали Цветковић краљина,бори се,страшан у одбрани. Ако се буде добро развијао ето нама добре замене та Теодосића на следећем великом такмичењу.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...