Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Smatram da mlad igrač kada uđe na igru i dobije šansu na kašičicu da treba da ujeda u odbrani kao što je mali Bogdanović radio sinoć, a kod Jaramaza nisam video ni trunčicu želje da odigra odbranu.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онај ФМП је таква туга од екипе...Једини центар им је онај сакати Миле Илић. Он је још и добар за којекакве Човиће и Лазиће... Ми смо силовали,као по обичају, Туга од кошарке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar i ja celu utakmicu pogadjamo kako se decko zove, ja kada sam prvi put cuo "Oscilo" sam izgleda bio najblizi :haha:

 

Mitrovic solidna partija, mozda ima i nade, ali Djekicu definitivno treba zakljucati vrata kada se bude vracao, i da se pravimo da nismo tu. Trenuci kada ga je cuvao Lucic su pokazali jasno ko je gazda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da potpisujemo Miljenovića. Ima još 14 dana fore da se opredeli za koji će klub potpisati, a s obzirom da je u svađi sa upravom FMPa 99% potpisuje za nas. Postoje glasine i da se Tepić vraća sledeće sezone, a inače, iz pouzdanih izvora, kaparisan je Stiven Marković. :udri: Nadam se da se to neće realizovati jer ako dođu Miljenović i Tepić, Stiven Marković ne dolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неће ваљда несретног Марковића да доведу. :sad:

 

Супер за Миљеновића. :cool: Направиће до јаја екипу клинаца..попут оне кад су играли Величковић, Трипко, Тепић, Перовић...

 

Какве су шансе да Катић остане још једну сезону?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какве су шансе да Катић остане још једну сезону?

 

Mislim da Raško ostaje i sledeće sezone.

 

Dizem ustanak ako dovedemo jebenog Stivena Markovica.

 

Ja se sećam tvoje reakcije za Raška. :haha:

 

Ovo za Tepica mi je interesantno, meni pade na pamet juce da nam se mozda Novica vrne, posto je on daleko vise tlacen.

 

Novica će teško kod nas, biće on poprilično tražen na tržištu iako je slabo igrao u Realu kod smrdljivog Mesine i ovog njegovog pomoćnika.

 

Planira se da bude samo jedan crnac sledeće godine u timu, al' valjda neće čekati last cut iz NBA opet. Inače, obeštećenje za Veselog je 5 miliona evra, ako ode u NBA on će morati iz svog džepa da plati 4.5 miliona tako da mi je verovatnija situacija da će otići u neki bogatiji evropski klub, tipa Barselona. Taman da naplatimo rad sa mladim igračima za sve ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se sećam tvoje reakcije za Raška. :haha:

 

Korektnije, za Katica i Marica :] Katic ispade i dobar, pogotovo sto je morao cesto da popunjava vreme onom bilmezu.

 

Novica će teško kod nas, biće on poprilično tražen na tržištu iako je slabo igrao u Realu kod smrdljivog Mesine i ovog njegovog pomoćnika.

 

Planira se da bude samo jedan crnac sledeće godine u timu, al' valjda neće čekati last cut iz NBA opet. Inače, obeštećenje za Veselog je 5 miliona evra, ako ode u NBA on će morati iz svog džepa da plati 4.5 miliona tako da mi je verovatnija situacija da će otići u neki bogatiji evropski klub, tipa Barselona. Taman da naplatimo rad sa mladim igračima za sve ove godine.

 

Pa dobro, a sto onda i Tepic ne bi bio preskup za nas? Ili je varijanta neka pozajmica?

 

Vesely je jedino sto mozemo da prodamo ove sezone, tako da, da, kapiram da eto njega protiv nas u Pioniru naredne sezone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije samo ako ode u NBA, već je generalno 5 miliona, on ima još 2 godine ugovora sa nama. A u NBAu je dozvoljeno da klub plaća samo 500 000 dolara obeštećenje, igrač mora sam da se snađe za ostatak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dizem ustanak ako dovedemo jebenog Stivena Markovica.

zasto ?

stivi igra odlicno ove sezone , a kako je samo partizan punio trojkama u kupu . njemu barem ne bi trebalo toliko vremena oko uklapanja kao recimo jerrelsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiven ne moze da bude prvi plej ekipe koja pretenduje za trofeje i igra evroligu. za neke ekipe kao sto je radnicki je odlican, ali za krem evropske kosarke nikako.

druga stvar je sa raskom, on moze da bude drugi centar i panatinaikosa, jer moze svakome da ubaci 6-8-10 poena. :da: i da iznervira protivnike :haha:

Edited by Grob Bez Dna
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...