Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

sto niste za kostu? pa imao je skroz ok sezonu u barsi, a i dobar je za bek-ap centra. i paunic je imao ok proseke, ali ga nisam gledao. lepo je imati na dvojci dva razlicita tipa igraca kao sto su tripko i on.

Edited by Grob Bez Dna
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krstić i Perović idu sigurno, ja se nadam i Raković, imaćemo tri potpuno različita centra. Perović je odličan backup, sigurno nećemo ići sa Raduljicom kao backupom, nema dovoljno iskustva, a Raković nam treba da se bije, to je ono što nam je falilo na SP 2010, centar tipa Rakovića. Rašić, Tepić, Teo i Marković su sigurni, kao i Bjelica. Verujem da i Kešelj ide jer ima odličan šut koji je potreban ovoj reprezentaciji. Sve zavisi da li se vodi 12 ili 14 igrača, nije to još ništa sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krstić i Perović idu sigurno, ja se nadam i Raković, imaćemo tri potpuno različita centra. Perović je odličan backup, sigurno nećemo ići sa Raduljicom kao backupom, nema dovoljno iskustva, a Raković nam treba da se bije, to je ono što nam je falilo na SP 2010, centar tipa Rakovića. Rašić, Tepić, Teo i Marković su sigurni, kao i Bjelica. Verujem da i Kešelj ide jer ima odličan šut koji je potreban ovoj reprezentaciji. Sve zavisi da li se vodi 12 ili 14 igrača, nije to još ništa sigurno.

 

rasic pre tripka? hm, mislim da je tripko u prednosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paunić u srpskoj reprezentaciji nije zadužen da postiže poene već da radi ono što najbolje ume, da igra "flastera" na najboljim protivničkim igračima. Izuzetno bitan igrač za tim, a ove godine je poprilično popravio šut tako da se nadam da će u svoj arsenal uvrstiti i šutiranje trojki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo koga bih ja izabrao ako ide 12 igrača:

 

Teodosić, Marković

Tepić, Tripković, Paunić

Bjelica, Kešelj

Veličković, Savanović

Krstić, Perović, Raković ili Mačvan, tu se poprilično dvoumim. Mačvan može da pokrije i 4 i 5, ali je Raković jak kao zemlja i odavno nismo imali takvog centra razbijača.

 

Ako ide 14 igrača, onda bih poveo još i Rašića uz Rakovića i Mačvana. Zeznuto je što su nam krila imala lošu sezonu, i Bjelica i Kešelj. Čakarević mislim da nije dorastao zadatku, tj. da ne može igrati tako kao što je igrao u Radničkom, ali videćemo. Raduljica mora da trenira više, mogao bi da bude poprilično dominantan centar, ali čovek ne voli da trenira pa to ti je. Marjanović će teško da upadne u reprezentaciju bar do posle OI. Gagi Budala Milosavljević nema šta da traži pored Paunića ovde.

 

Можеш да пишеш за Журнал.

 

Ko kaže da ne pišem, šta misliš, odakle izvlačim one insajderske informacije? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paunić u srpskoj reprezentaciji nije zadužen da postiže poene već da radi ono što najbolje ume, da igra "flastera" na najboljim protivničkim igračima. Izuzetno bitan igrač za tim, a ove godine je poprilično popravio šut tako da se nadam da će u svoj arsenal uvrstiti i šutiranje trojki.

eto Schneider, odgovorio Baal umesto mene ;)

 

Evo koga bih ja izabrao ako ide 12 igrača:

 

Teodosić, Marković

Tepić, Tripković, Paunić

Bjelica, Kešelj

Veličković, Savanović

Krstić, Perović, Raković ili Mačvan, tu se poprilično dvoumim. Mačvan može da pokrije i 4 i 5, ali je Raković jak kao zemlja i odavno nismo imali takvog centra razbijača.

 

Ako ide 14 igrača, onda bih poveo još i Rašića uz Rakovića i Mačvana. Zeznuto je što su nam krila imala lošu sezonu, i Bjelica i Kešelj. Čakarević mislim da nije dorastao zadatku, tj. da ne može igrati tako kao što je igrao u Radničkom, ali videćemo. Raduljica mora da trenira više, mogao bi da bude poprilično dominantan centar, ali čovek ne voli da trenira pa to ti je. Marjanović će teško da upadne u reprezentaciju bar do posle OI. Gagi Budala Milosavljević nema šta da traži pored Paunića ovde.

to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo koga bih ja izabrao ako ide 12 igrača:

 

Teodosić, Marković

Tepić, Tripković, Paunić

Bjelica, Kešelj

Veličković, Savanović

Krstić, Perović, Raković ili Mačvan, tu se poprilično dvoumim. Mačvan može da pokrije i 4 i 5, ali je Raković jak kao zemlja i odavno nismo imali takvog centra razbijača.

 

 

istu listu sam sastavio ortaku juce. macvan mi je bio 12. igrac. i da, izgleda da 12 igraca ide, a ne 14.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zbog toga što će ovo biti najduže Evropsko prvenstvo u istoriji, FIBA je dozvolila da se povede 14 takmičara na prvenstvo (od kojih 12 može da se prijavi za jednu utakmicu)"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лаловић је увек био класа. :mrgreen:

 

Са овог списка је једино сигурно да Марјановић неће ићи на првенство.

 

И Раденовић,њега несрећника стално зове а никада неће ући у репрезентацију. А зашто је Милосављевић на списку,мислим да ни он јадан не зна.

 

Тео,Рашић,Тепић,Трипко,Бјелица,Кешељ,Марковић,Паунић,Мачван,Саван,Новица,Крле,Коста,Раковић.

Ако иде 14 играча ценима да је ово најреалнији списак,једино ако се неко повреди или се Бјелица не опорави. Једино ми је овде могуће да Радуљица упадне уместо Раковића,али некако бих више волео ћелавог у репрезентацији.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...