Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ajde bre ne kenjajte,Stojakovic je dao reprezentaciji koliko je mogao,uzeo zlata i veselio nas a sada kenjate po coveku.Velickovici,Teodosici,Keselji...trebaju jos mnogo da uce da bi mogli prici jednom od najboljih evropljana koji su igrali u Nba.

 

 

 

 

Jebote igrali su na evropskom ovde kod nas, jel se secas kako smo prosli?

Igrao je i Bodiroga.To znaci da je kurton?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebiga,sve ima i svoje lose strane.I meni se ne svidja sto je debeli cevap tu gde jeste,ali ocigledno da je to bilo jedino moguce resenje za izvlacenje iz govana.Da li ce vec u ovoj prvoj sezoni prvenstvo biti zanimljivije,to cemo videti.Ja licno ne verujem,posto je ovo jako kratko vreme za tako nesto,ipak treba vise vremena proci da bi se napravio ozbiljan tim.Evo,vec je polovina avgusta a Zvezda nema ni trenera ni tim kompletiran.Tako da nista od toga,Partizan ima ustaljen odlican sistem i ove sezone uzima lagano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebiga,sve ima i svoje lose strane.I meni se ne svidja sto je debeli cevap tu gde jeste,ali ocigledno da je to bilo jedino moguce resenje za izvlacenje iz govana.Da li ce vec u ovoj prvoj sezoni prvenstvo biti zanimljivije,to cemo videti.Ja licno ne verujem,posto je ovo jako kratko vreme za tako nesto,ipak treba vise vremena proci da bi se napravio ozbiljan tim.Evo,vec je polovina avgusta a Zvezda nema ni trenera ni tim kompletiran.Tako da nista od toga,Partizan ima ustaljen odlican sistem i ove sezone uzima lagano.

 

Он је извукао играче, грб и име Звезде, ништа друго.

То је као кад би Јувентус продао права на коришћење свог грба и имена нпр. Лећеу или Сијени. Тај клуб би се звао Јувентус, али не би имао апсолутно никакве везе са торинским клубом.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, ne moze se porede fudbal i kosarka. U kosarci se mnogi jaki timovi odjednom ugase (Rusija npr) cim sponzor nestane, dok u fudbalu ipak postoji neki kontinuitet i tradicija. Ovo je dobro resenje, a ako ga je podrzalo SD Crvena Zvezda, legende kluba i brojni navijaci, ne vidim zasto bi nama ostalima smetalo, sve dok se radi na tome da se klub nekako izvuce iz krize.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Он је извукао играче, грб и име Звезде, ништа друго.

То је као кад би Јувентус продао права на коришћење свог грба и имена нпр. Лећеу или Сијени. Тај клуб би се звао Јувентус, али не би имао апсолутно никакве везе са торинским клубом.

 

A sto ti to meni objasnjavas,sada sam neki Metal Men ili sta vec?Svaki covek navija za grb i ime,i to je najbitnije.Birokratija i sastav strucnog staba nemaju neku ulogu kod prosecnog navijaca.Ovo je za mene Zvezda,i ja cu za istu da navijam.

 

Realno, ne moze se porede fudbal i kosarka. U kosarci se mnogi jaki timovi odjednom ugase (Rusija npr) cim sponzor nestane, dok u fudbalu ipak postoji neki kontinuitet i tradicija. Ovo je dobro resenje, a ako ga je podrzalo SD Crvena Zvezda, legende kluba i brojni navijaci, ne vidim zasto bi nama ostalima smetalo, sve dok se radi na tome da se klub nekako izvuce iz krize.

 

Upravo to.Italijanski klubovi menjaju ime na svaku godinu-dve,NBA klubovi se seljakaju iz grada u grad,neretko i menjaju imena...mnogo je to drugacije u kosarci.Nema tu ni blizu tradicije kao u fudbalu.Stoji da je kod nas sve to malo drugacije,ali ocigledno da resenja drugoga nije bilo i da se na ovaj nacin morao resiti problem.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џабе кењате, ККСС више не постоји.

 

View PostUnderkuruz, on 27 septembar 2007 - 21:37, said:

Играмо очајно, једина нада у дербију нам је комплекс који гробље има.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи, следеће сезоне иде она:"А порука за Човића и цигане..." :bigblue:

 

Са ЈФ:

 

Kakva bi fora bila da vise NIKAD na kosarkaskim utakmicama ne spomenemo cigane i zvezdu u bilo kojoj pesmi...

 

"A poruka za covica i pantere...","FMP da mi ponude..." uz parolu na ogradi " Za nas cete uvek biti mali klub iz Zeleznika" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...