Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ово је катаклизма, скрнављење кошарке ! После доброг полувремена, ОВО !?!?!

 

 

 

 

 

 

 

ШТА РАДЕ БРЕ ОВО ДЕБИЛИ ЈЕДНИ, БОЉЕ ЈА ДА ИГРАМ УМЕСТО ОНОГ ДЕБИЛА ЛАЗИЋА ИЛИ ИЛИЋА !

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел може информација ко је са ким играо, и које такмичење је у питању? Јбг, нисам био у БГу четири дана, па самим тим нисам ни пратио вести из земље и света.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=10&dd=12&nav_id=548995

 

Dobro je, kontam da boljeg nismo mogli da dovedemo. Jos kad bi nam dosao jedan centar. Ne znam sto nisu pokusali da dovedu Dzoa Vukosavljevica, gde on uopste igra? Mislim da bi sa njim imali solidan tim, jak je ko konj i mogao bi da se nosi pod kosem sa bilo kim. Ilic nije ni za kurac.

 

Nego odakle Partizanu tolike pare ove godine? Pekovic, Raduljica, Macvan, leb ti jebem...proslih godina nisu mogli da zadrze jednog centra tog kvaliteta a ove dovode 3 reprezentativna centra, i to u najboljim godinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pekovic igra za minimalac, odbio je (finansijski) mnogo bolje ponude drugih Evropskih klubova. Ipak se on vraca u NBA cim se zavrsis lokaut.

Raduljica je i dalje igrac Efesa, tako da mu oni placaju veci deo plate, a Partizan samo nesto. Slicno bi bilo i sa Macvanom.

Ejsi Lo ima dobru platu, isto ce imati 4-ka ako stigne iz NBA (umesto Macvana).

Slican budzet ko prosle g.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не знам чему чуђење утакмицом у Подгорици. Сви знамо да је бар пола тима састављено од чобана,мени би 6.-7. место на Јадрану било успех ове сезоне. Али било како било,оно је срамна четвртина. Поповић показао да је дивљак,Морисон да је недисциплиновани индијанац,о Човићу,Лазићу и тим пацерима да не причам. Али верујем да ће то Кари довести у ред и да ћемо на крају бити на том неком 6-7 месту.

С друге стране Партизан има стварно моћан тим,и то доказује из кола у коло. Још ако дође четворка а локаут потраје може свашта да буде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa avangarde:

 

evo razgovora izmedju Pekmena i PSD za vreme onog turnira reprezentacija u SLO:

 

NP: Sasa,jel bih mogao ja da igram za KKP za vreme LO?

PSD: :haha:

NP:Ozbiljno te pitam

PSD:ti znas koliko te mi cenimo i volim ali mi te pare nemamo...

NP:ma,pare me ne zanimaju,hocu samo da o5 igram za KKP i da ponovo radim sa VJ da budem u Bg

uzima telefon i zove Zalizanog : Misko,ja cu za vreme LO igrati u Partizanu

 

posle par minuta Zalizani zove PSD i pita:ajde,koliko mozete da platite Nikolu?

PSD:30k

 

inace,pored vec poznatih ponuda EL klubova,Milo mu je nudio da izabere 10 lokala u PG/CG da bi pomogao Buducnosti u kvalifikacijama za EL
Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportal.rs/news.php?id=60500

 

Иначе, јел ово тачна информација:

 

Drugi krug takmičenja u košarkaškoj Evroligi doživeće znatne promene sledeće sezone. Umesto dosadašnjeg formata koji je imao četiri grupe sa po četiri ekipe, od sledeće sezone će se u Top16 elitnog evropskog košarkaškog takmičenja klubovi takmičiti u dve grupe sa po osam timova.

 

To će značiti veći broj utakmica i znatno teži plasman u četvrtfinale Evrolige nego što je to bio slučaj do sada. Naime, klubovi su u Top16 fazi do sada igrali šest utakmica, a sada će ih čekati "ubitačan" raspored od 14 susreta u kojima će morati da potvrde svoj kvalitet za plasman među osam najboljih timova u borbi za odlazak na Fajnal-For

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...