Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Само да ми истекне уговор са Тоталом и прелазим на ај-пи-ти-ви.

Не могу да слушам овог Шарановића. Исекао бих га на комаде.

 

Јеботе живот,нисам могао да верујем да је целу четврту четвртину понављао 3 реченице. Каква кретенчина...

Очајна утакмица,мислим да ништа горе нисам гледао одавно. Тежак случај пакла.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva šteta što Dule nikada nije imao ovako jak roster, dok ovaj diletant Jovanović može da bira koga hoće da dovede. Jadni mi sa njim... Law ima baš nekih psihičkih problema, ne znam koji mu je kurac, dobar je plej, ali je u poslednja dva meča toliko nesiguran da je to neverovatno da tako igra igrač sa takvim pedigreom.

 

ni meni crnja nije jasan bas. nadam se da je ocajan zbog privikavanja na evropski stil. ali jebote, bio je korektan nba igrac, nemoguce da je sve gori i gori jebeno. prosle godine bese zona problem, sad ne mozemo da resimo zonski presing. ovoliko lopti nismo ni mi na treninzima gubili na zonski presing :haha:

ne znam kako cemo kad ode pekmen.

jaramaz odigrao super na pocetku kad je zamenio debelog dizaca pehara i posle se nije ni vracao, nego smo gledali prenosenje lopte guzovima.

 

@lalovic

fica je trenutno korisniji od naseg crnje.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ракоч у Сијени.

 

Bivši član naše reprezentacije, Crvene zvezde, Minesote potpisao je jednogodišnji ugovor sa ekipom Sijene Montepaski, uz mogućnost produženjа sаrаdnje nа još dve sezone.

 

Ово ми личио на крај приче о завршавању каријере у Звезди. Надам се да грешим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno, koga boli tuki gde ce on da zavrsi.

Nije mi jasno, dize se neka neizvesnost, kao lik objavljuje na twitteru da je nasao klub juce a nece da kaze gde ide.

Pa nije on Jordan da sad fanovi grizu nokte dok ne saznaju.

Sta kacite te debilne vesti ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...