Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Никад ми није пала на памет та идеја о другој лиги региона. Занимљива идеја,можда то и не би било лоше.

 

Овако написано (речено) звучи као да ћеш то да предложиш на састанку УО лиге :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам Олимпијакос-Канту данас. Олимпијакос се распада. Антић не постоји на терену,Кешељ не постоји ни на једном делу терена осим у углу. Јако разноврсан играч.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико год да је критичан пораз од ХЕЛИОСА много ме више брине то што се игра ни мало не поправља како првенство одмиче. Овако се не може,одбрана и скок не постоје а организација напада је лоша. Дамо ми доста поена али то је мучно,на силу. Надам се да ће се стабилизовати ситуација са повређеним играчима па ће Пешић напокон нормално моћи да уиграва екипу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Превише је Дуда ставио себе у први план. Закувао је са гомилом играча,време му је да иде.

Наравно,не кажем да је у целој причи Миличић невин,сигурно није стопостотна истина ово што је рекао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, taj intervju je radjen pre sinocnih vesti o definitivnom nastavku lokauta.

Kako su se sinoc svi razgovori zavrsili skoro pa svadjom, NBA sigurno ne krece do februara.

Moguce da dodje Veseli, nikad se ne zna.

Ovo je zaista najludja sezona u poslednjih xx godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...