Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Tegijevo zakucavanje .

 

Rekao i sto vecina misli .

Vazno je nastaviti sistem , jel neko pomislio sta bi bilo da se prolse sezone nije povredio Vujanic i da je ostao ove sezone u KKP ? Sve u svemu treba jedna cetvorka , atletska , neki Roberts ili Gist i pjel kvaliteta barem Pavkovica da se uzme domaca titula .

Trener je slab , ali ne znam ko bi ga mogao zameniti ? Djurovic , Aco Petrovic ...- zvezdasi . A Partizanovci svi imaju ugovore: Pesic , Muta Nikolic , Obradovic , Ivkovic ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Невероватно шта се дешавало у другој четвртини. У нападу без идеје, никако не можемо гробарску одбрану да развучемо, док они редовно имају једног, два играча сама на шуту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cmaruljica je najveci degen ikad. samo mu p. popovic parira, ali nije ni blizu. ne znam da li cmaruljica zajebava namerno, ili je stvarno degen, ali ovo je prevrsilo svaku meru.

 

inace, miljenovic :rockdevil: steta sto ona "medzik dzonoson" asistencija nije prosla, ali bice prilike.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se nadao ovako ubedljivoj pobedi , srao nas sut za tri , ipak i ovako osakaceni smo bolji od Zvezde ocigledno , Milosavljevic je sad ovako sutirao i nikad vishe , Lucic mora da igra sa vishe muda , dva polaganja iz kontri je usrao , treba to da kuca majku mu .

 

Pobeda malo popravlja utisak , ali slaba je ovo igra , fale 2 dobra igraca .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojana Popovica oterati iz Zvezde , a bilo bi lepo da mu neko zabrani da igra kosarku . Meni nije jasno kako je taj idiot uopste napravio karijeru . Kupiti pleja dobrog i dobrog beka sutera , Covica i Lazica skartirati . Ako se osvoji domaci teren za plej of nije nemoguca titula , partizan je kurcina ove godine , sa Delijama ce biti barem 50 posto bolje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je sto Zvezdina uprava razmislja isto kao i ti , vec duzi niz godina .

Pa ovo je razmisljanje za ovaj , ovakav partizan , ranije ste dominitali na pozicijama 3, 4 , 5 , a sada na veliku zalost sa kretenskim bekovima . Katic i Bimbuljica nikako nece doneti prevagu , a ovaj novi crnja bi mogao da se pegla sa Macvanom i da ga ogranici naq normalan broj poena . Nas je juce razbila obicna zona i Milosavljevic i Law .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovo je razmisljanje za ovaj , ovakav partizan , ranije ste dominitali na pozicijama 3, 4 , 5 , a sada na veliku zalost sa kretenskim bekovima . Katic i Bimbuljica nikako nece doneti prevagu , a ovaj novi crnja bi mogao da se pegla sa Macvanom i da ga ogranici naq normalan broj poena . Nas je juce razbila obicna zona i Milosavljevic i Law .

Bez obzira kakvi su Raduljica i Katic bolji su od Zvezdinih centara . Crnju jos ne mogu da procenim , ali mislim da je Macvan kompletniji . I nije bitno poredjenje sa Partizanom , vec i sa drugim timovima , nema trofeja bez kvalitetnih visokih igraca , CZ ih nema vec 15 godina . Dzaba bi i Rouz kad ti centra igraju Kikanovic , Popovic , Mile Ilic , Avodzobi i slicni .

 

Istina sinoc su bekovi presudili , ali u vecini slucajeva to su centri koji Zvezdi nikad ne donesu prevagu , nikad u poslednjih 15 godina CZ nije pobedila zahvaljujuci igrom centara .

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa visokim igracima je problem malo dublji , skoro je i Andjus pisao o tome , nekim lobijima i sta ti ja znam , ne volim Andjusa ali na zalost u poslednje vreme je dosta pogodio . Poenta je da Raduljica i Katic nece doneti titulu , niti odluciti neki derbi . Druge ekipe nisu bitne , jer sa Delijama u hali Hemofarm i Radnicki samo dolaze na klanje . Pricam o nasoj ligi , u ABA nemamo sanse za 4. mesto mnogo je vec propusteno . Juce i da smo imali Pekovica izgubili bismo , jer sterilni bekovi nisu napravili dva prodora ukupno na obicnu zonu 2-2-1 koja se nije ni menjala , jer je davala rezultate . Takodje nisu ni sut ubacili . Macvan verovatno jeste kompletniji igrac od crnje , ali to ne bi trebalo da bude velika razlika . Nasa odbrana je farsa , Nedovic , Covic , Vasic i onaj degen B. Popovic ne sluze nicemu u odbrani . Imali smo ukupno dve kontre na pocetku i to je to .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...