Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

I od danas Macvan polako postaje MVP takmicenja x]

 

Ali stvarno, ne mogu misliti sta bi smo radili ostatak sezone bez njega, posebno jos sad bez ozbiljnog pleja... Oeckivao sam malo vise i od Jaramaza, a i od Andjusica, i nista opet... Raduljica po ko zna koji put me tera da psujem k'o najgori slepac, a ni Cakarevic svoje postojanje jos ne zna da opravda... Sve u svemu, da su nam zivi i zdravi Macvan i Kecman.

 

Inace, prvi put bejah u ovoj Hali, fino i intimno, jos da mi nije u pm voleo bih cesce tamo da se igra.

 

 

I da, je l' to Djekic ide ili ne ide? Kol'ko videh, Marinkovic u ekipi, a ovaj sedi sa strane u civilu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas skroz skoncentrisan gledao utakmicu , Macvan jeste najbolji bio , ali Kecman je davao najbitnije poene , po meni andjusic i nije toliko lose odigrao , Raduljica jos ima problema sa mozgom , Bozic slab bez nade u vaskrsnuce , potreban plej . Ali raduje me borbenosti i zelja koji su maltene svi pokazali , odbrana jeste losa bila , pogotovu 3/4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno nisam gledao vecu indijansku kosarku , ali cestitke Zvezdi na pobedi . B.Popovic i Omar dali 3 vazne trojke , dok Buducnost nista nije pogadjala . Katastrofa kosarka i sudjenje , onaj trokorak Alekse Popvica se video iz aviona .

 

Elem brutalna ce biti domaca liga , Zvezda je opasna , Radnicki takodje , a Partizan bez pleja nije bas nepobediv .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...