Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Размишљам да одем на пробу у Хемофарм,једино може да ме зајебе ако се и Доброкес пријави.

Јеботе ако овако наставе Слога има да их покида у лиги.

 

Тешко да би се Леми снашао. Довели су неког центра од 150 кила. Леми ту не би могао да се избори.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не кажем да се не би уклопио у Хемофарму. Тамоо су увек форсирали витке и високе центре, док код Слоге само мајка маса. Испод 120 ништа.

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слажем се. Јбг, ко да чека црњу дивљака коме ће требати бар 2 месеца да се ухода (под условом да не фасује отказ). Ближи се Куп, ваља оверити пласман на ф4. Зато, подршка.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj Boze da je istina , pa to je odlicna vest , ima brzinu , solidan sut i sto je najvaznije ne treba mu period adaptacije i belog je pigmenta .

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2012&mm=01&dd=18&nav_id=574934

 

opet ja...

 

ilijevski nam je novi plej. sjajno. :haha::no: nije mi cak ni smesno.

 

Jesi ti to odvalio ili si negde procitao , mislim voleo bih da si u pravu , ali ne nadjem nigde tu vest .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj Boze da je istina , pa to je odlicna vest , ima brzinu , solidan sut i sto je najvaznije ne treba mu period adaptacije i belog je pigmenta .

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2012&mm=01&dd=18&nav_id=574934

 

 

 

Jesi ti to odvalio ili si negde procitao , mislim voleo bih da si u pravu , ali ne nadjem nigde tu vest .

 

procitao na avangardi. mnogo ljudi je potvrdilo, tako da je vrlo moguce da je istina.

 

nego, za reprezentaciju, je l iz zvezde il fmp-a? :bigblue: ovaj rebic je, cini mi se, bio najbolji u dzordanovom kampu sad skoro.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па и Звезда и ФМП су играли разна европска финала последњих година у младим категоријама и освајали, па је сад направљен супертим :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево шта каже Тодорић:

 

Naime, posle angažovanja Lafajeta, procenjuje se da je Ilievski sada na izlaznim vratima u Efesu, a to bi bila i lepa prilika da Partizan konačno reši pitanje organizatora igre.

 

Takvu mogućnost je nagovestio i sportski direktor Partizana Dragan Todorić, ali uz uslov da Ilievski zaista napusti Efes.

 

''Vlado Ilievski je i dalje košarkaš Efesa. U zavisnosti od njegovog statusa mi ćemo reagovati. Za sada, on još uvek nije slobodan igrač'', izjavio je Todorić, a prenosi kosarka.rs.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...