Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Joj kako bi bilo dobro da dodje Ilievski , odlican plej , nikad necu prezaliti sto takvog talenta nismo vise iskoristili .

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2012&mm=01&dd=17&nav_id=574453

 

Ako Keselj predje u Zvezdu oni su najozbiljniji kandidat za titulu , nadam se da nece doci ...

Pesic je na SOS kanalu kod Tegeltije, tada verovatno iz sprdnje , rekao da ako je Keselj slobodan onda hoce njega .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ништа од тога. Имамо већ Милутиновића и црњу на тројци а немамо толико пара. Јесте да би црња по висини могао да се пребаци на двојку али је превише спор.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква сјајна кошарка. Одавно нисам гледао гору кошарку, ја са ортацима из краја би боље играо.

 

 

 

 

Макар је Недовић добио шансу, а и Милутиновић је добар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Очајно прво полувреме,друго лоше али ови шабани су ипак много гора екипа. Напокон Недовић на кецу,Милутиновић одличан био,црња очајан. Човић је једноставно био Човић.

Сад је зајебан распоред,видећемо вредимо ли нечему.

И да,опет преочајан пренос из Словеније. А на крају меча приказују ко је у проблему са личним,шта који курац?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, мој Јовановићу...твоја екипа у 27-28 мин има 15 изгубљених лопти. До краја ће прећи 20. 90% је отишло на погрешан пас. Мене би било срамота да будем тренер, а да ми екипа овако лоше игра.

Чекао бих да се испразни хала, па онда извео све играче на додатни тренинг. Вежба пас игре 3-4 сата. Кретање и пас. Као што почињу деца са 5-6 година кад крену са тренинзима. Тако треба радити са овим дебилима.

Успео је целом тиму да унакази форму. Не може никог да победи на страни. Пичкетина мутава.

 

Зашто не игра Летонац, јеб'о ја матер и Јовановићу и њему? Који курац су га довели. Од Чакаревића који не уме пас да састави мора да је бољи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je, popravljamo se, svakom naredno kolo sve vise i vise namucimo protivnika :mrgreen:

 

Raduje lepa igr u napadu u prvih 17-8 minuta, no, sl. prica k'o sa Radnickim proslo kolo, dodje raspadaje, sreca pa Blatt gospodin, ne guzi kad puna hala. 'Ajde sto gubimio, ali pocelo je strasno da me nervira primanje 80+ poena svako kolo, jebote proteklih sezona senzacija kada nam neko ubaci preko 70, pogotovo u Pioniru, a sada...

Andjusic highlight veceri, odlicna napadacka rola. Sa druge strane, treba nam najbolji Macvan za ovakve duele, ovo je samo dobar Macvan, i treba nam Kecman koji nije popio pola litre dunje pred utakmicu. Od (vecine) ostalih nema vajde...

 

I da, padoh na kladzi samo na Hem-Krka preko, falilo jos 2 poena O_O

Edited by Angelystor
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najsmesnije je to sto je imao seriju od 9 poraza, ali on je kao iz inata hteo da se oprosti pobedom. Ma jebes klub bez publike, ni nisu za jadransku ligu, realno.

 

Nego, ako mi budemo imalo losiji koeficijent od slovenaca, gubimo jedno mesto. I to ce biti isto smijurija. Ne toliko sto mi gubimo nego sto ce raspali Slovenci i dalje imati 4 mesta a realno nemaju ni jedan normalan klub, al' dobro, zna se ko kolo vodi u ovoj ligi.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема шансе да ћемо имати лошији коефицијент од Словенаца. Лашко до краја може да победи још једном,Хелиос можда два пута. Јесте да је партизан ван форме али су ипак довољно јаки да добију 5-6 утакмица до краја,а ценим да ћемо ми и Раднички доста боље одиграти овај део сезоне него прошли. Једино ту Хемофарм може да усере ствар,али капирам да ће и они да добију 2-3 утакмице до краја минимум.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam za ovu sezonu, a prosla sezona? Krka i Olimpija su bili odlicni prosle sezone a mi ni ove ni prosle nismo blistali. Ne znam kako se racuna taj koeficijent. Da li se sabiraju sve pobede u poslednje dve sezone i dele sa porazima ili se sabiraju koeficijenti iz dve sezone i dele sa dva. Mislim da nije svejedno kako se racuna. U svakom slucaju ima jos da se igra. Bilo bi najrealnije da Bosna dobije jos jedno mesto uz Hrvate. Moguce je mozda da mi i Slovenci izgubimo po jedno a Hrvati i Bosanci dobiju.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најреалније би било да Словенија изгуби најмање једно ако не и два места,да ми добијемо још једно место као и Босанци и да се престане са увођењем неких плаћеника у лигу. Наравно,то би најбоље било са становишта гледаности,здравог разума,праведности,антифашизма... На крају ће наравно да буде онако како Роману Лисцу буде драго.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako ide bodovanje za sada posle poslednjeg kola:

 

Sezona 2010/11:

Slovenija..........17

Srbija..............13

Hrvatska..........11.5

BiH..................11.5

 

Sezona 2011/12 (za sad):

Hrvatska..........10

BiH..................9

Srbija..............7.5

Slovenija..........5.25

 

Dvogodišnji (za sad):

Slovenija...........22.25

Hrvatska...........21.5

BiH...................20.5

Srbija...............20.5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...