Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

A zasto ga bese ubise?Vajda su mu kola obijali pa ih video ili tako nesto...

Dobar je bio.

 

Rakocevic vam je sve bolji,dobro pojacanje.Vranesu treba dati otkaz ali neka ga,meni je drago. :mrgreen:

 

Cibona nas je razvalila,ali dobro smo poceli. :)

 

Fale nama igraci da bi u kontinuitetu dobro igrali.

Realno treba nam jos po jedna dobra dvojka,trojka i cetvorka(ili petica a da Kikanovic igra 4)a i plej.Znaci jos jedna postava.

 

Bakic,Kovac i Roberts se gube kao i obicno,Tadija los.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto ga bese ubise?Vajda su mu kola obijali pa ih video ili tako nesto...

Dobar je bio.

 

To ubistvo nikada nije resheno..evo vec 8 godina ima skoro..

 

Rakocevic vam je sve bolji,dobro pojacanje.Vranesu treba dati otkaz ali neka ga,meni je drago. :mrgreen:

 

Cibona nas je razvalila,ali dobro smo poceli. :)

 

Fale nama igraci da bi u kontinuitetu dobro igrali.

Realno treba nam jos po jedna dobra dvojka,trojka i cetvorka(ili petica a da Kikanovic igra 4)a i plej.Znaci jos jedna postava.

 

Bakic,Kovac i Roberts se gube kao i obicno,Tadija los.

 

Rakochevic najbolje koristi minutazu od svih trenutno! Vranes je svoje pokazao protiv Reala, svaka mu chast :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, 8 godina... a ko juce da je bilo... :( Otisho si Harise, ostala je tuga, uvek ce te voleti grobari sa juga...

 

 

Btw. Partizan polako ulazi u formu... onaj Lazme jebote sav nekako smotan, a bude najkorisniji na terenu... :) Kad mu daju loptu, cesto se desi da mu ispadne, cesto se kliza i cesto pada, al i u padu daje kosh chak... kao protiv Reala... :) Car!

Share this post


Link to post
Share on other sites

gmunden - zvezda x , zanimljivo :)

 

Zemljo,otvori se... :no: Gmundem sunce ti jebem...

 

U jebote... pa do jaja im je to pojacanje... :da: Cini mi se da je on jako dobar igrac... al cudi me da je ON kontaktirao FMP u zelji da zaigra... :S otkud mu to?

 

 

Jedino mi je to cudno sto je on sam kontaktirao FMP.Inace se cini kao super igrac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva utakmica, svaka cast pre svega navijacima , a zatim mora se priznati da je od svih najvise pokazao Lasme , covek je neverovatno borben , Rasic isto dobro odigrao , jos se samo ceka da Tripko proradi.

 

Kako je islo italijane u prve dve 1/4 , moralo je da stane , jedino je steta sto je Panionios pobedio efes Pilsen u Turskoj .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebasmo im kevu, al mora se priznati da smo imali srece...kad su AJ vodili 5 razlike u poslednjoj cetvrtini, onaj Hol se 3x pogubio i idiotski izgubio loptu...kakav car :lol: Mora se i Panionios pobediti, bice gusto ako se napravi trougao Partizan, Efes, Panionios

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno da ce TAU da osvoji Euroligu :) Poludeli.

 

Lasme 4 president!

 

Jebasmo im kevu, al mora se priznati da smo imali srece...kad su AJ vodili 5 razlike u poslednjoj cetvrtini, onaj Hol se 3x pogubio i idiotski izgubio loptu...kakav car :lol: Mora se i Panionios pobediti, bice gusto ako se napravi trougao Partizan, Efes, Panionios

 

Ma mi celo drugo poluvreme drzali 'kocku' u odbrani :D Istroshishe se samo tako, ali sa rezultatom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...