Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ma зезам се, наравно да нема шансе. Гледао сам синоћ Звезду и Хемофарм, па оно нема смисла. Хаотично да је то невероватно, нико не уме да стане на лопту и гради напад као Тепић и компанија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma зезам се, наравно да нема шансе. Гледао сам синоћ Звезду и Хемофарм, па оно нема смисла. Хаотично да је то невероватно, нико не уме да стане на лопту и гради напад као Тепић и компанија.

 

bas ocaj bese.

pokazalo se da hemofarm, kad ne ide sut za 3, tesko moze da pobedi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marjanovic danas odlicno otvorio utakmicu za Hemofarm, potpuno dobio pogubljenog Vranesa, no ulaskmo Lazmea konsolidavali smo se polako i 'ajde napred...meni highlight igraci Vesely, Lasme i Bozic. Pera opet polude sa trojkama, i Vojvodini i FMPu je u po 5 zabio. I vredi istaci Tripkovu "solo" deonicu u finisu, kada ih sa'rani sa 8 poena.

 

Bez poraza, do kraja :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи, Божић Пера свима га у финишу сезоне стера! :veseli:

Криво ми је што нисам гледао текму...на крају, стварно има да се ''разведем'' од девојке. Не могу бре касветно пропратити све утакмице које желим људски, полагачке одгледати. :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма ђавола Бодирога. По мени је Даниловић био бољи кошаркаш од њега. Као и Сале Национале.

А Дражен, истина, није наш био...у ствари пола Србин, пола Хрват...јесте најбољи играч са ових екс-ЈУ простора, икада.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...