Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Lepo sam ja jos pre prvenstva rekao, da imamo sve, mladi momci, samo nedostaje jedan suter...kao sto je Rakocevic...onaj Markovic, da ne moze nikad nista pogoditi, ne mogu da verujem, bori se, odbranu igra dobro, ali napad, nema suta pa to ti je...

Idemo dalje, bice cupavo sa Litvanijom, videcete...bojim se da sad ne padnemo...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, jebi ga, šta sad. Marković je igrač manje u napadu, Teodosić je kraljina, Bjelica super odbranu odigrao, bio jak u skoku, ali bezopasan u napadu. Veličković kao car celu tekmu, ali poslednja lopta, aaaaa!

 

Biće dobro, al' možemo da pobedimo svakoga i da izgubimo od svakog. Mislim da smo mi sigurno prošli, Litvanci su ispali, nemaju ni teoretske šanse da prođu, a mi smo direktne rivale Španiju i Poljsku dobili, tako da smo mislim sigurno 4. jer ako Poljaci sutra zveknu Španiju, a mi izgubimo od Litvanije, imaćemo isto bodova koliko i Španci i oni otpadaju, mi prolazimo dalje. Isto tako i ako Španci pobede Poljsku, a mi izgubimo od Litvanije, imaćemo isto bodova kao Poljska i prolazimo. Ako pobedimo Litvaniju sigurno smo treći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебем матер врљавом Стефану Марковићу! Јел постигао 5 кошева из игре на овом првенству? Не могу да верујем да нам је он постао човек одлуке. Ја га не бих ни чувао јер знам да човек не може бунар да погоди. Јебем ли му матер неспособну. Није крив Новица за ону лопту..десило се, јбг. Имали смо 10 шанси, 10 отворених шутева и све је промашено. Ако су желели тројку, који курац није играо Трипковић? Ову утакмицу смо изгубили због Ивковићеве тактике и дебила Стефана Марковића, све му јебем по списку.

 

Придружујем се у јебању миле мајке набеђеном, наранџастом таленту. Појео бих сада тастатуру због њега, колико сам бесан. Док Бјелица је, рецимо, добар био у одбрани, али превише себи даје права у самом финишу регуларног дела у нападу. Јесте много напредовао, али је сувише неискусан за овакве утакмице.

Турци су вечерас играли крваву, манијакалну одбрану...

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRAT HIDO:

 

Za 2p: 1/12

za 3p: 0/4

 

Kakav kralj :) :) :)

 

 

edit:

 

Sto se tice nasih, trojke: Markovic 0/5, Tepic 0/6 i racunacu one Bjelicine dve i eto ti ga pola trojki sutnutih...

 

 

Ali Hido je zajeb'o i Rakocevica i Ajversona zajedno, ja ne znam...

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bre pljujete Bjelicu i Markovica.Markovic je kretencina u napadu to svi znamo a od Bjelice niko nista nije ocekivao.Jebeni Tepic i Tripkovic nisu smeli da sutnu.Nek se nose u kurac obojica.

 

Tepic je imao poslednji nas sut na tekmi za izjednacenje :P

 

Pa i Macvanu se u regularnom delu skupila muda kad bio sam u uglu (gubismo 3 valjda) pa nista... Jebiga, ne mozete od ovih da ocekujete da sa 22 igraju 'ladno k'o da im je 32...

 

Al' da onaj slepac Markovic ne ubaci 3 otvorena shuta to bre ne mogu da skapiram :)

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да се Крле и Радуљица одлично уклапају заједно на паркету, штета што је овај други тако рано ушао у проблем са фауловима, платио је данак неискуству. Ако играмо у постави са две петице, то је добитна комбинација, сигурно.

 

Литванце смо прашили у припремном периоду, прашићемо их и у предстојећем мечу. Не желим да се претерано бавим комбинаториком, једино ме победа занима и победе ће бити. А Стефан Циглановић ће убудуће имати 5-10 минута на паркету максимум, улазиш брате у игру само када треба на моменте чвсту одбрану одиграти и ћао здраво. Након завршетка шампионата Дуди неће више пасти на памет да те позове у национални тим. Опек'о се једном, сигуран сам да више намеру да се бакће са дијаболама. Матори Божић Пера да је отишао на ово првенство, много би кориснији био. Подједнако добар, по мени чак и чвршћи у дефанзиви, зна да убаци тројку кад је густо, не глупира се...Знам,знам, ипак је стар за ову младу гарду.

 

Против Шпанаца Јасаитис није улазио у игру, повреда, шта ли већ, нисам гледао ту утакмицу...надам се да неће ни против нас.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Markovic je polovina igraca.Dobar u odbrani a u napadu kao da ne postoji.

I Krstic umesto da je sutnuo dodade Bjelici...

 

То је и Шаренац рекао, али Крстић, објективно, није био у повољној позицији. Додао је Бјелици који је био сам на линији. Бјелица ће, за разлику од вечерас толико помињаног бацача цигли, бити страшан играч.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast Dudi, ova ekipa će biti na okupu još 10 godina ako neko ne ode u smrdljivu NBA.

Novica me je najviše iznervirao, kako bre može onako da proda loptu?

Marković jeste promašio sve, ali to je lakše opravdati nego Veličkovićevu glupost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, човек је једном продао лопту и не можемо да га нападамо због тога. До сада нас је, може се тако рећи, држао у игри. И он је од крви и меса, па може да погреши. Марковић и Коста Перовић играју по 20 мин, а ништа не направе на терену. Није у питању само ова утакмица, већ читав турнир.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је и Шаренац рекао, али Крстић, објективно, није био у повољној позицији. Додао је Бјелици који је био сам на линији. Бјелица ће, за разлику од вечерас толико помињаног бацача цигли, бити страшан играч.

 

Bjelica ce biti strasan igrac kada ja budem astronaut. Svaka budala moze da skoci pod kosem. Veci deo tekme najbolji skakac bio je Teodosic??!!!

 

 

Bjelica ne bi mogao da da kos ni kada bi Turci izasli sa terena i ostavili ga 5 minuta samog. Na celom prvenstvu imao je odlicne pozicije za trojke. Bukvalno sam on je sve uspeo da promasi. Dobro promasiti nije strasno, ali kada ga pogleda covek sa strane i vidi njegovu pripremu za sut vidi se iz aviona da se usrao kao grlica i da ce biti super ako dobaci do kosa. Ja licno garantujem svojim zivotom da bi u napadu bio bolji od njega. Imam odlican sut sa trojke, a specijalista sam za horog (gadjam i trojke) i mislim da bi sa povezom preko ociju u napadu odigrao bolje sa mojih 1.83-1.84.

 

 

 

GLAVNI razlog sto smo izgubili utakmicu je to sto je Perovic igrao pola utakmice, a Macvana ubacio covek na kraju. Duda jeste faca, ali ovo je kardinalna greska. Znaci da nasa reprezentacija nesto uradi ovde mora Macvan da ima preko 20 minuta po mecu jer je decko stvarno pokretan i igra kao lav. Imao je samo jednu gresku sto nije sutnuo onu trojku, ali zar stvarno mozemo centra da krivimo sto ne sutira trojke.

 

 

 

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...