Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Bobi ili Slavko su opcija za backupa. Ako kojim slučajem dođe Nedović, on će biti prvi plej, Tepić kombo, Miljenović izmena jer ima garantovano po ugovoru da će igrati. Ako ne dođe Nedović onda se traži crnac. Čakarević je skoro završena priča. Za prvu četvorku se juri Dragičević, a prva opcija za centra je onaj Belorus. Pojavljuje se i mali Anđušić u priči, ali ja njega ne bi dovodio ni u Crnokosu, a kamoli u Partizan. Puno igrača nam se nudi preko mendažera, skoro da nikada nije bila situacija da nam se ovoliko nude. :) Sve ovo može da varira, pojaviće se još igrača do kraja prelaznog roka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih više voleo Bobija nego Slavka za backup, hvala Slavku za sve, ali Bobi je mlađi i raznovrsniji. Vujanić se uopšte ne spominje, mislim da će doći sledeće sezone ako zaleči povredu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propade posao za Tepića. Sve je bilo skoro pa gotovo, ali mu je Željko dao velike garancije da će biti u planu za sledeću sezonu i da će puno igrati, tako da ostaje u Atini gotovo 100%. Nek mu je sa srećom. Dragičević i Čakarević su blizu potpisa, a imaćemo Amera na pleju opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam hteo da spominjem, ali šuška se. :) Nisu saglasni svi u klubu po pitanju Čakarevića, neko iz kluba reče "ne treba nam još jedan seljački igrač" mada se ja ne slažem, bio bi jako koristan. Veličković 99% ide kod Željka. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam hteo da spominjem, ali šuška se. :) Nisu saglasni svi u klubu po pitanju Čakarevića, neko iz kluba reče "ne treba nam još jedan seljački igrač" mada se ja ne slažem, bio bi jako koristan. Veličković 99% ide kod Željka. :D

 

Ne znam za Velicka bas sam skoro procitao da ostaje u Realu posto je dosao onaj degen Repesa.

Jedino ako nije promenio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam hteo da spominjem, ali šuška se. :) Nisu saglasni svi u klubu po pitanju Čakarevića, neko iz kluba reče "ne treba nam još jedan seljački igrač" mada se ja ne slažem, bio bi jako koristan. Veličković 99% ide kod Željka. :D

 

nije los cakarevic, mada ako ima ikakve sanse za keselja... idealna zamena za jana, a plus je mnogo bolji suter.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...