Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Čudi me da se Radman nudi budući da deluje kao neko ko igra samo zbog para, ali nama treba neko za čitavu sezonu. Uostalom, on nije timski igrač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radmanović je trenutno bolja investicija od Yianlian-a, koji je bio povređen i od povratka na teren nije pokazao ništa. Mada, bolje skače od Radmanovića i malo je krupniji čini mi se, ali Radmanović igra solidnu odbranu, bolje šutira i ima osećaja za dodavanje, bar se tako čini po onome što je prikazao prošle sezone u NBA ligi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa ta Yianlian je veći od svih naših centara, kako uopšte da igra četvorku?

 

Radman je možda sada stariji i zreliji, pa ako želi da ostane čitavu sezonu treba dobro to razmotriti, uostalom, Danilović zna bolje od nas kakav je Radmanović.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/kosarka/rakocevic-vracam-se-u-zvezdu-ove-ili-iduce-godine-48724.html

 

ово би било одлично! таман би од њега ови клинци могли масу да науче, а са њим и Пешићем може и на неке резултате да се рачуна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

нема Дуда ту навику да позива замене.

 

http://www.sportske.net/vest/kosarka/velickovic-otpada-keselj-ceka-odluku-lekara-48731.html

 

"Idem na još jedan skener, nadam se da će sve biti u redu. Ako bude bilo potrebno igraću na svoj rizik", prenosi sport reči Kešelja.

 

иначе, видим да нико не примећује да смо одбранили злато на Универзијади. свака част момцима!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobih dozvolu da kažem, Jonas Jerebko iz Detroita je isto jedan od ozbiljnijih pikova za poziciju 4. Ja bih bio najzadovoljniji da on dođe.

 

uf, bolje ustajanje iz kreveta nisam mogao ni da zamislim. i ja sam za svedju, ako ne moze, onda kosooki.

 

Какав шут има овај мајстор за 3?

 

ako me secanje ne vara, malo vise od 30%.

 

http://www.sportske.net/vest/kosarka/rakocevic-vracam-se-u-zvezdu-ove-ili-iduce-godine-48724.html

 

ово би било одлично! таман би од њега ови клинци могли масу да науче, а са њим и Пешићем може и на неке резултате да се рачуна.

 

da nauce kako se siluje i ne dodaje lopta?

Edited by Grob Bez Dna
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

omfg naravno da necemo putovati sa manjkom, i ovako treba jos neko da otpadne jer ide 12 igraca na prvenstvo.

Imacemo uzasan problem na poziciji 4 gde ce Savan morati da odigra lavovski (kako uvek i igra), ali pitanje je ko ce igrati tih 15min kada se on odmara. Macvan mozda, ali videcemo.

Ostale pozicije su manje vise ok, a da je univerzijada bila ranije verovatno bi bila pozvana jedna 4-ka iz te selekcije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...