Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Dobro , ne govirim o perspektivi , od Macvana ocekujem da dominira Evropom kao sto je to radio u mladjim kategorijama , misilo sam na igru koja donosi prevagu , znaci 1-1 , skok igra , asistencije . Macvan je visok igrac sa niskim tezistem i zato lako izlazi na kraj sa visokim igracima , crnja isto ima nisko teziste . Iskreno ne znam kakav je crnja , ali uopste mi ne deluje lose . Par puta je bilo ocigledno da ga kasno uposljavaju bekovi i to obicno katastrofalnim loptama , skoro u noge . Ko je gledao prenos mogao je da primeti da je crnja vec posao na dogovorenu akciju i kad mu nisu dodali loptu prodrao se EEEEEEEEJ , ja zamalo nisam tada televizor polupao . Cak i onaj backdoor koji je Pesic trazio na tajm autu nije bio ispostovan od govana i crnja je dobio nemoguc sut iz auta umesto laganih poena . Mozda gresim , ali mislim da bi mnogo bolje ceo tim delovao sa jednim Cookom na primer i jos jednim bekom siledzijom koji pogadja suteve u trku . Tu se racuna i to da bi ta dvojca igrala daleko bolju odbranu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trener Crvene zvezde Beograd Svetislav Pešić priznaje da se deo košarkaške javnosti trenutno podsmeva rezultatima njegovog tima u jesenjem delu sezone, ali podseća na staru narodnu izreku "Ko se zadnji smeje, najslađe se smeje".

"Pravi se zajebancija na račun prvog tima, ali ja se smejem na kraju jer je tad smeh naslađi. Napravili smo toliko dobrih stvari, koje se ne vide. Ovaj sistem treba da uhvati korene, da živi i donese dobre rezultate", rekao je Pešić na novogodišnjem koktelu crveno-belih i promociji kalendara za 2012. godinu.

 

Кари цар. Свака му је тачна.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...