Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

da, zato sam i rekao da cu se zaustaviti na onome sto sam rekao jer ja nisam mislio samo na sportske prenose, a sve preko toga prelazi granice kako ove teme tako i ovog foruma. sve u svemu izvinjavam se za offtopic.

 

Има нормалног објашњења и за серије...

 

Ти мислиш да је Истендерс била симпатична "урбаном" делу Енглеске? Но, да не ширимо, како кажеш...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav RTS... uzasno su losi sa prenosima bilo kog sporta... uvek prenose neke budale...

Премијер лига, домаћа лига, светска и европска такмичења у свим спортовима, Oлимпијске игре, ватерполо, рукомет, одбојка, УЕФА куп, зимски спортови, тениски турнири...

 

Зар није довољно? Глупо је очекивати пренос сваког догађаја који би неко да гледа, то ипак није спортски канал већ национална телевизија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad vidim na shta se odnosi ovo "Veseli" :) Ladno se lik preziva tako.. :)

 

anyway...doveli smo Cheha... zashto ne Golubovica? Skeptichan sam...no videcemo..

 

Golubovic je samostalno otisao u neki americki kamp... bez menadzera, bez ikog... sam samcijat... Budala...

 

Премијер лига, домаћа лига, светска и европска такмичења у свим спортовима, Oлимпијске игре, ватерполо, рукомет, одбојка, УЕФА куп, зимски спортови, тениски турнири...

 

Зар није довољно? Глупо је очекивати пренос сваког догађаја који би неко да гледа, то ипак није спортски канал већ национална телевизија.

 

Nisam rekao da ne prenose utakmice, vec da su ti prenosi uzasno loshi... ni jedan komentator na rts-u ne valja... a necu zaboraviti kad su zbog neceg glupog prekinuli mec Everton-Celzi ja mislim, koja je bila najuzbudljivija u sezoni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од коментатора ваљају Шаренац и Вишковић, а остали, изузев Страјнића и Ковињала нису лоши.

 

Нису они криви што морају да преносе домаћу лигу, као и суђења у Хагу, седнице Скупштине, итд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu i ja isto mislim... :da: PAO i oni... nisam siguran ko ima vise trofeja... mada tu je sigurno Kinder, Benetton, mozda i Teamsystem... :D Nisam siguran, a uzasno me mrzi da proverim... :)

 

Jel' ovo sarkazam?

Ja mislim da Real ima 10 titula.

 

a to da mogu da se nose sa pola nba timova, tu se slazem s tobom.

 

Ja mislim da mogu.

 

Најлакше је кењати по националној телевизији. Зашто Авала није преносила финале? Колико се сећам они су преносили све утакмице Пеналтизана у ЕЛ ове године.

 

RTS je zesci raspad od televizije.Plus mrzim Tijanica.

 

I PO MENI, trener godine je: Dusko Vujosevic...

 

Pa sigurno je medju prva 3.

 

Ma kakav RTS... uzasno su losi sa prenosima bilo kog sporta... uvek prenose neke budale...

 

:da::da::da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NOT! :):):)

 

Danas sam imao prvo predavanje za kosarkaskog sudiju i nemate pojma koliko je korisno znati sudijski posao, a raditi negde kao trener... kolko fora sa pravilima ima koje treneri mogu da koriste... :da: I tek sada vidim kolko ne znam o kosarci... :da: Inace predavanje su mi drzali Ljuca, Mazic i Branko aka. Rigorozni cevap... :)

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад могу да зове девојке, а оне да одиграју са три играчице...

 

... и ништа се не би променило.

 

Да им није оног муслимана, јади би били....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, Мачвану је место у Партизану. Мора прећи следеће године, биче одлична замена за Пековића, а и таман да се испрофилише за репрезентацију.

 

Какви црни Весели Чеси, јебао бих ја Дулету матер што доводи странце, кад већ има адекватних Срба...

 

Hmmm... izvini, ali oni sad nisu u rangu KK Boljevci iz Boljevaca... :da: Najgora njihova tekma ikad... :da:

 

Капирам да Aces High ужива... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doso sa tekme...............

Bruka nevidjena.......................

bruka na kub..............

nista ne igraju bre.............sta je ovo, niko ne trci bre ma daj bre....................

 

E bruka...............sta da kazem.......................samo se nerviram..................

A onog Marshala kako li se vec zove, jebem li ga...................sere coveka na kub..................brate covek rodjen user........svaka lopta u glupi kos......................kako me je on iznervirao.............

Hemofarmovi navijaci su svi penzioneri bre....................

kako me nerviraju oni se desu na sudiju lele........................

a nemaju pojma nista..............................

 

Hemofarm = Penzioneri

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...