Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Sporo putuju vesti do Nisha a? :)

 

Taj Metalac je dobio Zvezdu nekih 15-20 razlike na pripremama, a josh su i sezonske karte uveli :) :)

 

inacher: http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php...p;nav_id=324224

 

Trouble in paradise, ovo-ono.

 

Ma čuo sam ja to još odavno kao i za pretplatne karte, al' ga niko nije spomenuo.

Meni je on jedan od omiljenih trenera, baš je baja - čvrst karakter, autoritet a ima i trofeje iza sebe.

Posle Partizana razlog više da mi omiljeni domaći klub bude Metalac, jer zaboga ja sam metalac! More mi smo metalci! :red:

 

Što se tiče Rašića, ne sviđa mi se nimalo kako igra. Stvarno očajno šutira, deluje mi nedovoljno spremno pride.

Bolje da smo vratili Vuleta Avdalovića. :da:

 

A Kari, kako stoje stvari, neće se dugo zadržati u Ljutice Bogdana ....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte ljudi biti smesni, Pesic da ne moze da nadje angazman?!??!!?! Taj covek je vrhunski trener, fantastican, poslednji trofejni trener nase reprezentativne kosarke, i on kao ne moze da nadje klub? Smesno! Znaci i Dule Vujosevic je u PArtizanu jer ne moze da nadjeneki angazman? Ja najvijam za Zvezdu, ali moram da budem iskren i da kazem da je za mene Dule vrhunski trener, i naravno da on moze uvek da nadje jako dobar angazman, ali covek jednostavno zeli da zivi u Beogradu i vodi Partizan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne budi smesan.bas bi on dosao u zvezdu da ga je trazio bilo koji drugi klub.a jos je i grobar.nemoj srati.

 

Znaci SVETISLAV PESIC uvek moze da nadje angazman bolji nego ovaj u Zvezdi.Nije normalno koliko si nerealan.Covek koji je osvojio SP ne moze da nadje angazman.

Ovo je isto ko da si rekao Lipi posle SP-a nije vodio ni jedan tim jer nije mogao da nadje angazman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce sam bas gledao vošu protiv zvezde u spensu, bila ok utakmica, zvezda pobedila za pola koša... nisam mogao verovati da vise ljudi u dvorani navija za zvezdu nego za vošu jebote :lol:

 

 

Bila sam ja u dvorani, takodje i mogu reci da je bila lepa utakmica. Prvo poluvreme sam sedela pored terena dole, a u drugom sam otisla na galeriju zajedno sa svojim snimateljem. Tacno ej da vise ljudi navija za Crvenu zvezdu, bili su mi smesni neki klinci koji su dozivali onu maskotu recima "skloni se, zeleni, ruke cu da ti polomim".

Pesic jeste car, zna svoj posao i igraci ga jako cene. Ovo sto je postigao je veliki uspeh, 4 kola, 4 pobede. Ali sa profesionalcima nema neozbiljnosti, a po njegovim recima "tim bez uprave" kako moze da bude ozbiljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci SVETISLAV PESIC uvek moze da nadje angazman bolji nego ovaj u Zvezdi.Nije normalno koliko si nerealan.Covek koji je osvojio SP ne moze da nadje angazman.

Ovo je isto ko da si rekao Lipi posle SP-a nije vodio ni jedan tim jer nije mogao da nadje angazman.

 

ne moze, zato i vodi zlezdu.da je imao bili kakvu ponudu, makar i iz kazahstana, on bi otisao tamo, a ne u zlezdu.to je cinjenica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest YaMa again

Човек је патриота. Жели да помогне посрнулом гиганту зато је и дошао у Звезду.

Мислим да финансијски моменат није био пресудан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila sam ja u dvorani, takodje i mogu reci da je bila lepa utakmica. Prvo poluvreme sam sedela pored terena dole, a u drugom sam otisla na galeriju zajedno sa svojim snimateljem. Tacno ej da vise ljudi navija za Crvenu zvezdu, bili su mi smesni neki klinci koji su dozivali onu maskotu recima "skloni se, zeleni, ruke cu da ti polomim".

Pesic jeste car, zna svoj posao i igraci ga jako cene. Ovo sto je postigao je veliki uspeh, 4 kola, 4 pobede. Ali sa profesionalcima nema neozbiljnosti, a po njegovim recima "tim bez uprave" kako moze da bude ozbiljan.

haha...ali moras priznati da je malo mutava ta maskota.. nema nikakvu koreografiju, samo mase rukama ko debil :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Човек је патриота. Жели да помогне посрнулом гиганту зато је и дошао у Звезду.

Мислим да финансијски моменат није био пресудан.

 

hahaha

kad zensko pocne da sere o sportu.cela ova recenica je smejurija, al ovaj boldovan deo je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad je dosta skupih igracha otishlo tamo, ali pre bih rekao da taj primat pripada Shpancima :da:

 

A odusevio me je Borovnjakov uchinak protiv Zvezde! 9/11 za 2, 5/6 bacanja, 10 skokova, 2 ukradene, 5 faulova nad njim...jedino ne znam shta mu je trebalo gurovicevskih 0/5 za trojke :) Pa tol'ko ih nije shutnuo za sve godine u Partizanu.. Anyway, sa Tepicem i Dzoom Vukosavljevicem, MVP kola. Vrlo prijatno iznenadjenje :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda dobila sa 12 razlike Grobari se ponovo provukli,svinjoglavi opet glumi ludilo.

 

Crvena zvezda - Split 83:71(29:8, 19:21, 19:28, 16:14)

 

Crvena zvezda: Roberts 23(7sk), Kikanović 10, Marinović 10(3as), Ovens 9(3as), Milošević 9, Bakić 9, Štimac 3(6sk), Milošević 2

 

WTF???Roberts???23 poena???7 skokova???

I ko je dao jos 8 poJena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roberts je lose igrao na pocetku sezone jer je igrao bolestan, jbg morali smo tako da igramo, sad se uklopio u ekipu, oporavio i tek treba da pokaze sta zna. A kad se prikljuci Tadija, pa se tim js malo uigra, bicemo mnogo opaki.

 

Inace za mene najprijatnije iznenadjenje je Keselj, stvarno ultra talentovan momak, samo da se ne iskvari, ali siguran sam da ce Pesic da izbrusi taj dijamant kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...