Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

prestajem svadju... Ziv bio! :pivopije:

 

:pivopije:

 

 

sabre je moj idol...

Volim ga...

 

Na svakoj temi mu se divim...

 

 

 

//moj kralj//

 

S A B R E

 

ovom evil-u nije dovoljno sto ga svi napusavaju od prvog dana kad je dosao na forum zbog retardiranih postova nego trazi jos. covek je mazohista jebote.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovom evil-u nije dovoljno sto ga svi napusavaju od prvog dana kad je dosao na forum zbog retardiranih postova nego trazi jos. covek je mazohista jebote.

 

Nije u pitanju mazohizam, vec radoznalost... Zanimaju me reakcije nekih likova na forumu... Da ne pisem kakvih...(jedan si od njih)

 

I, druze, nikad me ne razocaras...

 

Al, dobro... Svakakvih nas ima...

 

E, al, evo, necu vise da pisem te "retardirane" postove, i valjda ce sve biti ok?

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иш'о сам на Партизан у недељу. Пошто сам био код куће за викенд, морао сам прво до дома да оставим ствари, онда до другара... На крају сам каснио мало више од пола сата на почетак утакмице. У моменту кад смо прошли претрес и кренули према трибини чули смо радовање због постигнутог гола, али га нисмо видели, а после тога се ништа није десило до краја, тако да сам се покајао што сам журио да стигнем. Ови из Борца су нападали цело друго полувреме, ал' ниједну нормалну шансу нису створили, а Партизан као да није ни играо. Очај. Запад и исток су били пуни, југ полупразан (или полупун, како вам драго), навијање солидно. Убише са оном "Има један тим, цео сам живот с њим...", певали су је од почетка другог полувремена до 75. минута. Спикер рече да је било 11000 и нешто навијача, а мене занима како пребројаше то. Боље да је рекао да има око 11000 људи, више бих му веровао. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' ne glupiraj se vishe svega ti...Bolje cjuti nego shto ovde lupash gluposti...Ko je bio predsednik saveza i chija su muda imala funkcije tokom te dve duple krune?To si zaboravio sluchajno usput da pomenesh je l?

 

I taj isti Karadzicj ne kenja nishta vishe o ozdravljenju fudbala koliko je kenjala sportsko politichka elita sa petokrakom na chelu...

 

Kada iznosish neke chinjenice,pokushaj da ih iznesesh do kraja,a ne samo ono shto tebi odgovara...

piksi nije bio na 16 funkcija u isto vreme...vidim da te bas zuljaju te duple krune...debilcino :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иш'о сам на Партизан у недељу. Пошто сам био код куће за викенд, морао сам прво до дома да оставим ствари, онда до другара... На крају сам каснио мало више од пола сата на почетак утакмице. У моменту кад смо прошли претрес и кренули према трибини чули смо радовање због постигнутог гола, али га нисмо видели, а после тога се ништа није десило до краја, тако да сам се покајао што сам журио да стигнем. Ови из Борца су нападали цело друго полувреме, ал' ниједну нормалну шансу нису створили, а Партизан као да није ни играо. Очај. Запад и исток су били пуни, југ полупразан (или полупун, како вам драго), навијање солидно. Убише са оном "Има један тим, цео сам живот с њим...", певали су је од почетка другог полувремена до 75. минута. Спикер рече да је било 11000 и нешто навијача, а мене занима како пребројаше то. Боље да је рекао да има око 11000 људи, више бих му веровао. :)

 

Ma Jokan je idiot... povede 1:0 i odma to chuva... :no: Kakav idiot... zamalo zbog toga da izgubimo u derbiju... moramo saseci u korenu i otpustiti ga... a do kraja sezone ce biti "pun" stadion (posto je 10 000 zaista odlicno za nashe uslove), jer je ulaz do kraja sezone besplatan... :da:

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Која туга од утакмице...

Жигић је промашио све што је могао, изгледа да онај Куман ипак није луд.

 

Highlight меча: гурање оног аутомобилчића који се користи за изношење играча са терена! Кинези су се ваљали сваки час, па је на крају возило или цркло или остало без горива! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Partizan osvoji titulu onda ce to biti titula sa najpromeljivimom formom u "istoriji" naseg fudbala!!! Prvi deo sezone da odigraju onako dominantno i leprsavo,a u drugom delu blagi uzas,sve sto smo pobedili do sad je na misice i na individualne kvalitete pojedinaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...