Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Polako dolazi ono cega sam se bojao, a to je neiskustvo Jokanovica, covek nema nikakvu harizmu da podigne tim kada krene lose (kao sto ima npr. Dule Vujosevic), nije pre vodio ni jedan tim i ne zna kako da postupi u ovakvim situacijama. Tosic je u ku*cu, Fejsa promasaj godine, Obradovic rupa itd.

Moramo sto pre da izadjemo iz ove krize, ali sa ovim trenerom nisam nesto optimistican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jokan ima srece sto je Zvezda u kurcu, kao sto je Bosko imao srece da je tada Partizan bio u kurcu. Zvezda se polako vraca i Jokan ce morati da se uozbilji. Ne znam sta se desava sa Tosicem, mozda je i njemu usla voda u usi, razmislja o inostranom angazmanu vise nego o tekmama, a Fejsa je tragedija, protim Sampdorije je bio vise nego ocajan.

 

Sve u svemu prvenstvo postaje sve zanimljivije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se taj Fejsa nikad nije svidjao kao igrac i uvek sam se cuo sta su toliko zapeli da ga uzmu ovi iz Partizana. A gadi mi se sve sto ima veze sa onim retardom Dzombom :S

 

A Zvezdi hitno treba dobar napadac!!!

 

 

tacno, ili cak dva, i zadnji vezni, i mozda jos jedan vezni...

 

nadam se da ce biti pojacanja u zimskom prelaznom roku.

 

 

 

 

u svakom slucaju, verujem da ce i partizan i zvezda zadrzati trenutnu formu. sa pojacanjima ili bez.

 

inace, milina je citati komentare na poraz partizana na b92.net/sport...

 

Pa kako vidim temperatura u humskoj jedan je laganom padu cak 5 stepeni je pala za 2 sedmice ... i sada je 8 stepeni u plusu sto bi znacilo da za koju sedmicu pocinje zima bice snega i velikog minusa ;]]

(Ninoslav, 26. oktobar 2008 16:15)

 

evo vam vase leprsave igre

nije osam bodova razlika nego 2 jer postoje jos dva derbija,pa sta cete vi da uradite proletos kada vam zimus idu juka i moreira ko da vam vodi utakmicu zar bambi da da bambi i golove daje cadilovski

(badi, 26. oktobar 2008 16:15)

 

Kako ova zima brzo prolazi,jos malo pa ce leto!!

(Antonio Cassano, 26. oktobar 2008 16:09)

 

Управа Партиѕана је одмах по завршетку утакмице најавила жалбу. Управа тврди да су се играчи Партизана жалили на сувише јако осветљење на Брду тако да њихов голман није видео лопту у тренутку кад је пролазила поред њега.

(Priznajte..., 26. oktobar 2008 16:16)

 

Kakvo surovo spustanje na zemlju!

(aaa, 26. oktobar 2008 16:15)

 

8,7,6,5,4,3,2,1....0....-3.

(Vuk i Lopez, 26. oktobar 2008 16:11)

 

Tole izgleda na nekom sluzbenom putu :)

(Sone_ZV, 26. oktobar 2008 16:11)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je samo privremena kriza do koje mora doci posle 2 i po meseca dobrih rezultata. Fejsi definitivno nije mesto u ekipi, Bogun mora da igra svaku od pocetka mesto Pauna, Lazic mu igra levo gde bi trebalo da bude Tosic, danas je bilo dobro sto je igrao sa jednim zadnjim veznim... to su ukratko moje zamerke sastavu, a za nereseno i 2 poraza ne brinem, verujem da se vec u sredu vracamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si idiot kad se primas i vredjas coveka.

 

moderatori, warn?

 

 

ne mogu da ne primetim da se uglavnom grobari nerviraju, vredjaju druge i nasedaju na provokacije kao majmuni, cigani uglavnom kuliraju i zajebavaju se. i to u jednoj od najgorih zvezdinih sezona, kada su u plusu od pocetka prvenstva. simptomaticno, ali ne toliko tesko za objasniti, uzevsi u obzir da su osudjeni na navijanje za klub koji ce uvek biti drugi klub u srbiji.

 

 

 

 

 

 

--

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi koji navijaju za Zvezdu su mnogo tolerantniji na ovom forumu, ja se uvek trudim da ne pljujem i da dam neku konstruktivnu kritiku, i za jedne i za druge. A obicno sam navikao da se klinci gadjaju sa frazama i glupim prozivkama.

 

 

Slazem se s tobom. Pojedini partizanovci klikcu namerno na zvezdice u mom profilu da bi mi smanjili rejting. Da, da, ima i toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si idiot kad se primas i vredjas coveka.

 

moderatori, warn?

 

 

ne mogu da ne primetim da se uglavnom grobari nerviraju, vredjaju druge i nasedaju na provokacije kao majmuni, cigani uglavnom kuliraju i zajebavaju se. i to u jednoj od najgorih zvezdinih sezona, kada su u plusu od pocetka prvenstva. simptomaticno, ali ne toliko tesko za objasniti, uzevsi u obzir da su osudjeni na navijanje za klub koji ce uvek biti drugi klub u srbiji.

 

Fake City nastavlja...

 

 

 

Ljudi koji navijaju za Zvezdu su mnogo tolerantniji na ovom forumu, ja se uvek trudim da ne pljujem i da dam neku konstruktivnu kritiku, i za jedne i za druge. A obicno sam navikao da se klinci gadjaju sa frazama i glupim prozivkama.

 

Mi se uglavnom zajebavamo i mnogo smo realniji od Grobara.Jbg kompleksi. :bigblue::evotigana:

A ima par paljevina u taboru sa groblja i to hc paljevina.

 

Ne mozete tako generalizovati, mnogo je razlicito navijati za Partizan i za zlezdu, a i ne navijamo i ne pratimo svi istom merom.

 

Pa nije isto navijati za neki žnj lokalni klub i za najveci klub u istocnoj Evropi. :bigblue:

 

P.S. Ako Grobari nastave da se blamiraju i ne osvoje titulu ove godine slobodno mogu da raspuste fudbalski klub.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji idiot je ovaj still i'm sad. Jbt klinci iz prvog razreda su inteligentniji od njega.

 

Пусти ти њега, он је олд скул, а и биo је овде пре тебе тако па и не капираш неке фазоне.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...