Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

piksija i zigica u isti kos staviti?

 

u najmanju ruku bezobrazno, to je kao kad bi ja poistovetio pedju mijatovica i milivoja cirkovica.

 

osporavati fudbalsku velicinu jednog piksija je smesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je imao srpskog najboljeg igraca svih vremena... boljeg i od vaseg piksija i od vaseg dzajica... :da: al to cigani ne pridodaju vaznosti, jer su cigani... :da:

 

 

Ps. Kada cete VI imati igraca kakav je piksi?

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav Pixi, taj se jednom rađa.

Moj ćale je bio prijatelj sa njegovim pokojnim ocem, čini mi se da se beše zvao Dobrivoje. Fin čovek bio, skroman.

 

Pixi je pošten čovek, za razliku od svakojakih ajkula koji su mešetarili ili mešetare u našem fudbalu.

I moj omiljeni reprezentativac iz doba SRJ, pošto se ne sećam nastupa SFRJ - bio sam dosta mali.

 

A Zvezda bi bila zadovoljna, u ovom trenutku, kada bi makar imala igrača kalibra jednog Mitka Stojskovskog. :mhihi:

 

Inače, smatram da Bogunović u ZanParty mora biti starter. Dugo se na ovim prostorima čekao takav napadač.

Izuzetne brzine, eksplozivan, strašan osećaj za gol ... mali je otkrovenje sezone, nesumnjivo.

 

'Ajde nije loš ni ovaj Subašić, da se gancovi ne uvrede, on je otkrovenje No.2 :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je imao srpskog najboljeg igraca svih vremena... boljeg i od vaseg piksija i od vaseg dzajica... :da: al to cigani ne pridodaju vaznosti, jer su cigani... :da:

 

jos samo da nam otkrijes koji je taj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako misli na mijata on je crnogorac koliko ja znam... a i nije bolji od dzajica i piksija. a i nije bio najbolji evropski igrac nego drugi u izboru.

 

sad sam pregledao "notable former players" na vikipediji i niko od tih igraca nikad nije proglasen za najboljeg igraca evrope, tako da ne znam o cemu pricas.

verovatno nas lozis, ali vrlo neuspesno, ne radi se to tako..

 

 

 

al to niko ne ceni, jer nasim fudbalom upravljaju cigani... icon_da.gif

 

 

da, opste je poznato da je tole karadzic cigan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi na svetu je bio... i jedini koji je nominovan bio uopste za najboljeg igraca sveta... i bolji je i od Dzajica i od Piksija... A Dzajic je nezasluzeno najbolji fudbaler svih vremena... POTPUNO! Pa Dragoslav Sekularac je bar za 20 puta bolji od Dzajica... a da ne pominjem Mijatovica... :da:

 

@sabre - daj link...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sta link?

 

pa upravo si i sam rekao da je bio drugi a ne najbolji..

 

ti treba da das link a ne ja, ti tvrdis nesto...

 

niko nije bio nominovan? netacno, bio je dejo, ako vec racunamo i crnogorce.. i to igrama U ZVEZDI a ne u realu

 

In 1991, following Red Star's European success, Savićević came joint second in the voting for the European Footballer of the Year (Ballon d'Or).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest YaMa again

Савићевић никада ништа није пружио репрезентацији и то је чињеница. Типична лења црногорштина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Partizanove igrace danas niko ne ceni... kad smo igrali finale '66, imali smo vise od 11 igraca, koji su jebeno zaboravljeni... velicaju se samo cigani... :da: Ljudi znaju samo Bobeka i Mancea i eventualno Velibora Vasovica i Mocu Vukotica... niko se ne seca Galica, Hasanagica, Rasovica, Paunovica... tad je Partizan razvaljivao Zvezdu sa po 7:1 itd.

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko treba da ih se seca taj se i seca, nemoj da brines, to ako ih "javnost" ne spominje, to ne znaci da ih se ne secamo. Remi u Kuli, jebaga, ispromasivasmo se u prvom, posle Bogun imao stativu, nema veze, sledeci je Stuttgart... na gostovanje kad krenu Grobari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...