Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Права евроголчина Љајића!

Мали треба још доста да пружи и да се доказује, али верујем да му Манчестер није далеко. Зна Ферги шта жели.

 

Нисам очекивао овако убедљиву победу против романтичара ... а Дијара је још једном доказао

да је вероватно и најбољи странац који је икада играо у нашем првенству. Међу шпицевима сигурно нема конкуренцију.

 

Што се тиче Звезде, хммм... Јавор више није никакво изненађење шампионата, они су бре ноћна мора.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram kako je Javor igrao nereseno sa zvezdom kad u proslom kolu sa Vojvodinom za 90 minuta nisu imali ni 2 izgledne prilike, a u prvom poluvremenu ni jedan sut u okvir gola. I posle nek neko akze da su ozbiljan tim, mislila sam da je Banat najdosadnija ekipa, ali sam posle Javora promenila misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам очекивао овако убедљиву победу против романтичара ... а Дијара је још једном доказао

да је вероватно и најбољи странац који је икада играо у нашем првенству. Међу шпицевима сигурно нема конкуренцију.

 

Uh uh, ovaj, uh. Polako, ako na "nase prvenstvo" mislis od kad je Srbija samostalna, slazem se, ali ako mislis od raspada SFRJ, onda nisi dobro pratio... covece, jeste Dijara odlican napadac, ali Savo Milosevic, Mateja Kezman i Darko Kovacevic su za 3 klase bolji... poredimo neuporedivo. Uostalom, on ima oko 25 godina, i kao takav ne bi igrao u nasoj ligi da je neki vanserijski spic... samo je odlican i to je to, ja sam jako zadovoljan njime u svakom slucaju.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jednom se demonstrirala sila SD Partizan. Fudbal, kosarka, vaterpolo itd. Gazimo sve redom. :twisted:

Ona pesma sto ide na melodiju Viktorija - Rat i Mir je zakon. Treba je stalno forsirati.

 

Partizane ti si najbolji,

u mom srcu jedini,

sve sto imam to je boja ta,

Crno-Bela!

Edited by Fake City

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je Diara, a sto je najgore u ligi BIH je igrao ocajno, u Partizanu razbija. Dobri su i ostali stranci u Partizanu, a vidi se da Zeka ima dobar nos za mlade talentovane igrace, Ljajic je bruka dobar. Zaradice jako mnogo na tim igracima.

 

A Zvezda posle Dzaje nikako da dovede kvalitetnog igraca, sve promasaji. Prica se da na zimu odlaze Koroman i Milijas, bojim se da smo nakon toga tek najebali, boricemo se za peto mesto sa Javorom i Banatom :(

 

Mada cujem kao Janevski hoce da dovede Milosa Marica, Basta hoce da se vrati, pominju se jos neki igraci, ali ja nemam poverenja u te stare isluzene igrace, evo dosao je Markovic, Lazetic, Pekaric, Petkovic .... sve bre ocaj od igraca :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbalski klub Crvena zvezda sporazumno je raskinuo ugovor sa napadačem Misdongardom Betolingarom. Reprezentativac Čada na početku sezone nije bio prijavljen ni za jedno takmičenje, a u međuvremenu nije uspeo da se nametne treneru Čedomiru Janevskom. On je sada slobodan igrač, ali mu je iz beogradskog kluba omogućeno da do kraja godine trenira sa drugim timom Crvene zvezde, dok ne pronađe drugi angažman.

 

ode copina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...