Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Jel neko gledao ovog brata Aleksandra Hleba? Ako je upola dobar kao rodjeni mu batica onda je to odlicno pojacanje za Partizan.

 

Inace citam danas u Vijestima, Burza kaze da je srecan sto se vraca u Zvezdu i da je srecan sto ce biti vodja ove ekipe, kako su mu obecali :D hehehe, kako loze jadnog coveka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao je partizan jos jednog "brata"...pre 4-5 godina je na probi u partizanu bio brat obafemija martinsa...kazu ljudi da veceg retarda u zivotu nisu videli...ali su ga ipak preskocili...

 

Hah da. Dobro ga se secam sa menadzera 03/04. Bio je u Teleoptiku kao i Egmehara. Imao je ok finishing. :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni cudo sto ispadose. :)

 

 

Bilo bi dpobro da ode u Ajaks.Em bi igrao em bi ga dobro istrenirali tamo.

 

Washington se, za sada, nije loše pokazao.

Videćemo kasnije. Ima vremena.

 

Kakav crni Vasington,krsina od igraca.Fudbalski Slavko Vranes iz mladjih dana.

 

Citam Sport i kao zvezda planira da dovede gomilu nekih igraca... Za sad je dosao napadac Lekic iz Zemuna.Nikad cuo. Hoce da vrate Purovica i Stojkovica,plus iz Javora da dovedu bekove Vulicevica i Ignjatijevica,stopere Ignjatovica iz Banjaluckog Borca i Vilotica iz Cukarickog plus hoce da vrate Vujadina Savica sa pozajmice iz Rada. Ostaju Ninkov,Tutoric i Vranes.

Isah i Parker kao ostaju,Burzanovic i Perovic(valjda Slavko) se vracaju,Blazic ostaje.

Pih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan odbio 3 miliona za Dijaru, neki Arapi ponudili.

Braga htela Kneževića, al' da dođe za džabe. :) :)

Lepo sam pre mesec dana prorekao da će ovo biti najluđi prelazni rok u poslednjih nekoliko godina. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pregovori sa Parkerom su zapeli oko markice za GSP. Zvezda hoce da plati samo prvu zonu, dok Parker tvrdoglacno insistira na dve zone .... valjda ce naci kompromis

 

Ово је сјајно. ЗАИСТА СЈАЈНО! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али само у случају ''фантастичне понуде''. Видиш да су већ одбили 3 милиона евра, недовољно.

 

Други по броју препорука:

 

Znam da nije tema,ali bi voleo da znam kako predsednik fk djuric,"montira"frizuru.

Stvarno e retro fazon...

(Lepi Fika, 14. jun 2009 11:08)

 

:)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ignjatijevic je potpisao,Obric potpisuje sutra.

Slavoljub Djordjevic se vratio.Videcemo kakav ce da bude,nije se proslavio u Rusiji njaveci domet mu je bio Sinjik.Mada je kao imao ponudu Rapida.

Vilotic verovatno dolazi.

Mozda dodje Lazovic iz Borca.To bi bilo super.

Na probu su dosli Cvetkovic koji je krsina,gledao sam ga u Smederevu i neki Darko Karadzic koji igra u Madjarskoj.

Koroman verovatno ide u Krila Sovjetov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...