Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Moguci dolazak Antica na mesto trenera Partizana , samo potvrdjuje opste poznatu cinjenicu da ce igrac Atletiko Madrida Ujfalushi gotovo sigurno obuci crno beli dres Partizana , Svi znamo kakav je trag u Atletiku ostavio Antic i mislim da prepreka oko Ujfalushijevog prelaska nece biti .

 

Moguci dolazak Antica na mesto trenera Partizana,samo potvrdjuje opste poznatu cinjenicu da ce igraci (svi)meridijan super lige gotovo sigurno obuci crno beli dres.svi znamo kakav nam je fudbal i mislim da prepreka da partizan i narednih 5 sampionata namesti,nece biti...

 

 

hitno zasedanje upravnog odbora fk partizan zbog teskog stanja u crvenoj zvezdi...odluceno je da tumbakovic bude trener tima sa marakane... :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguci dolazak Antica na mesto trenera Partizana,samo potvrdjuje opste poznatu cinjenicu da ce igraci (svi)meridijan super lige gotovo sigurno obuci crno beli dres.svi znamo kakav nam je fudbal i mislim da prepreka da partizan i narednih 5 sampionata namesti,nece biti...

 

 

Naravno kupicemo Ujfalusija , i sudije za svaki slucaj da ne bude problema , a sto se tice ciganske zgadije oni imaju Bari i Tokijo i naravno sledecu sezonu, to im je dovoljno .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je ovo kraj Jokana u Partizanu? Lako je moguce da sad podnese ostavku, a ako kojim slucajem to ne uradi sada siguran sad da ce posle utakmice sa Zilinom jer ih sigurno necemo dobiti.

 

Jbt gledao sam malo utakmicu pa ono je tuga, Javor je realno bio bolji. Da nisu primili onaj nesretni gol zasluzeno bi pobedili. Sramota.

 

E da, nabijem na kurac i Djokovica i onog njegovog arogantnog nosatog caleta. Zbog tog izmeta su prekinuli prenos drugog poluvremena, kako mi je drago sto je posisao kitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li biti prenosa Zvezda-Rad?

Bio onaj stani-kreni streaming na sajtu Zvezde. 1:0 na kraju. Radov golman odbranio penal Lazetiću i žešći zicer Peroviću, mada je i rad imao 1-2 stopostotne.

Očigledno su se čuvali za Slaviju, Lekić ušao u drugom, Ninkov i Lazetić zamenjeni tokom utakmice, Kadu nije ulazio, Savio ušao pred kraj, Isah nije bio ni na klupi... I da, Stamenković branio.

 

 

EDIT: I dalje ne verujem kako je franjevce ukenjao onaj gol. Em već bila istekla nadoknada em onaj nesrećnik istegao nešto u trenutku kada je trebalo da skoči i uhvati loptu.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Солидна атмосферица на маракани, можда се и претерало с бакљадом. Осредње су одиграли, али бар су борбени. Лекић се доста трудио у другом и имао је пар финих потеза. Све у свему, битна је победа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebali ih Djokovic i tenis. Da postoji sport u kome se jedu govna i da smo dobri u tome, i to bi prenosili.

 

Mrzim jebeni tenis. :violent:

 

Slusam juce Zvezdinu konferenciju za stampu.Kakav je car Pizon. :)

Sa tak'i igraci ne mozes da odes i igras ofanzivno u Poljskoj. :):)

Stvarno je preglup.Kaze novinaru-Ti,ti si prvi rek'o da sam igrao defanzivno!

Novinar-Igrali ste sa tri centarhalfa.

Pizon-Igrao sam 3-5-2!

Onda je krenuo da objasnjava sta je zatvorio sa kojim igracem,ispade da je on sve uradio kako treba.

Ali najjaci momenat je cinjenica da sa tak'i igraci ne mozes da igras ofanzivno u Poljskoj.Da je rekao u Slovackoj pa 'ajde. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

хахахаха. овај Пижон је победио! свака му част! :) :)

 

добро ће доћи Стојковић и Пантелић овима сада. да од њих науче како да играју лоше, а да их нико не окривљује за то. а научиће и како се "оставља срце на терену, али без учинка" :)

Edited by Јарослав111

Share this post


Link to post
Share on other sites

polomio je govnar zato sto je namerno pustio gol. Svi smo videli snimak. Lopta leti prema golu, on i dalje trci napred i onda kao zapeo i srusio se..... kako da ne! Ako nije slomio nogu, onda mu je treba slomiti.

 

Inace - Jokane ostani!!!! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji će im kurac ova dvojica, em su uobraženi, em je Zvezda ispala iz Evrope, em bi imali velike plate, a to klubu ne treba u ovoj bedi. Stamenkovića na gol, Lekića i Perovića u napad, Kadu da igra, a ne da semenkari na tribinama i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...