Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Profesionalni human-bot, da može da override-uje captcha i ostale antibot gadosti.

 

 

http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/Фудбал/173151/Илић+суспендован+због+клађења.html

Najcrnje što Salcburg pobedio, ako me sećanje ne vara. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 osamdesetih je lezao bajbok zbog ubistva. drka se njemu za klub,samo ga novac interesuje,zato se i uhvatio u kolo sa onim pogubljenim ridjosicem...a organski se njih dvojica ne podnose. sestru moje bivse devojke je setao jarac nezasiti, 21 godinu je imala tada...pre par godina.mislim, u zatvor zaglave i cestiti ljudi, ja znam to najbolje,osetio na svojoj kozi....sa njim to definitivno nije slucaj. kakav dzaja,kakvi bakraci,price za malu decu... 

Edited by Warner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи, играо је мали...

Ваљда је схватио да је Степи газда, а да је он само талентовани фудбалер коме су напунили главу причама о лови, аутомобилима, Манчерстеру итд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi, iskreno ne znam kakvi su navijači NP, mislim znam da su vatreni, da je bilo i nekih sranja sa Radovcima i šta ti ja znam, ali ne znam kakva je ekipa po nacionalnom, tj verskom sastavu, ako među njima ima islamskih ekstremista, onda je bolje da ne dođe do susreta Novog Pazara i Zvezde (ili Partizana), jer bi 99% bilo sranja.

 

EDIT: 5000? Znači imali duplo više ljudi nego Partizan. :haha:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Почела јесте, али смо актуелни шампиони. :cool:

 

Што се тиче Пазара, знам да имају неколико Срба у екипи. Рецимо, Игора Павловића који је дошао из Јагодине (ко игра менаџера зна о чему се ради). Трибине су код њих увек солидно попуњене, без обзира с ким играју.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...