Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ko би рек'о Воша

да 'вако је лоша

јер је много мрсила

а опет изгубила.

 

Џаба Тадић, Алексић

џаба милиони

Перовић је погодио

Воша сузе рони.

 

Џаба Сити, џаба Ајакс

џаба Трансфермаркт

од Звезде вас неће спасит'

ни сам НАТО пакт

 

"Ми смо бољи, много јачи"

на сав глас би вика

ајде Вошо сада плачи

права је прилика.

(Bakmaz&Tanjga PR agency, 27. septembar 2009 19:19)

 

Hahaha, uvek se lepo nasmejem kada čitam komentare na B92. Mogli bi Firmaši da unajme ovog da im napiše koju pesmu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta utakmica je zaista bila slaba...steta, vidim da nam je liga i igra generalno jos losija u odnosu na prethodnu sezonu. Ja sam na pocetku bila optimista i nadala se da ce se konacno nesto promeniti i da ce veci broj klubova u elitnoj diviziji srpskoj znaciti i bolji fudbal...Ovako, zao mi je sto je Vojvodina bleda senka onog tima od prosle sezone koji je bio vicesampion drzave i drago mi je sto je Zvezda zabelezila nova tri boda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na pocetku bila optimista i nadala se da ce se konacno nesto promeniti i da ce veci broj klubova u elitnoj diviziji srpskoj znaciti i bolji fudbal...

 

Ti zivis u oblacima mala...

 

@Narsil

Ne budi smesan.

 

Zvezda nastavila sa dobrim partijama,ocekujem proslavu titule na gradskom stadionu u Subotici.

 

Spartak ugazio Cuku u gostima...svaka cast,fino je za sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta utakmica je zaista bila slaba...steta, vidim da nam je liga i igra generalno jos losija u odnosu na prethodnu sezonu. Ja sam na pocetku bila optimista i nadala se da ce se konacno nesto promeniti i da ce veci broj klubova u elitnoj diviziji srpskoj znaciti i bolji fudbal...Ovako, zao mi je sto je Vojvodina bleda senka onog tima od prosle sezone koji je bio vicesampion drzave i drago mi je sto je Zvezda zabelezila nova tri boda.

 

Лига би била најјача кад би имала 8 клубова. Наравно, опет би се играло 3 за 3 (наше лопове је тешко зајебати), али би се све што иоле вреди сконцентрисало у тих 8 клубова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лига би била најјача кад би имала 8 клубова. Наравно, опет би се играло 3 за 3 (наше лопове је тешко зајебати), али би се све што иоле вреди сконцентрисало у тих 8 клубова.

 

Premalo je 8, 10 ili 12 bi bilo mnogo bolje resenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je pravi sou na stadionu, uvek dolazi u tako originalnim kreacijama. Mada, moram priznati da je bilo mnogo zanimljivije kad je Voja bio predsednik, njegovi nastupi bili su mnogo teatralniji i zanimljiviji. Sto se igre i trenera tice, nema tu mnogo sta da se kaze, ono sto sam o Stepiju mislila pre godinu dana, mislim i sada. Krivi su sami celnici Vojvodine jer misle da ce im bolji biti treneri sa strane, nego oni koje imaju u sopstvenim redovima. Posle promasene investicije sa Ljupkom Petrovicem, prosle godine su i Gaga (Dragan Radojcic) i Maric to pokazali i dokazali...ali...menja se predsednik, menjaju se i ukusi i poimanje fudbala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da ima više klubova, u poslednjih 15ak godina su po pravilu bile zanimljivije sezone u kojima ima više klubova, možda po sistemu "i ćorava koka" ali više klubova znači veće šanse da neko otkine bod Zvezdi i Partizanu. ;) Naravno, to ne znači što više to bolje, 16 je neki optimalan broj. One od 10 i 12 klubova su redovno bile najsmornije, pogotovo kad od tih 12 klubova bude jedno 7 iz Beograda! Odlična stvar je što ove sezone imamo Kruševac, Smederevo, Suboticu, Požarevac... Još da su tu Niš, KG, NP... Fudbal je loš pa je loš, ali ipak je to druga priča kada ima par hiljada nego par stotina navijača. Čitao izveštaje iz nekog prošlog i/ili pretprošlog kola, osim na utakmicama Zvezde i Partizana, u Beogradu ni na jednoj tekmi nije bilo više od 300 ljudi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да Крагујевац даје прволигаша, имали би и по 7-8 000 људи, гарантовано. Највећу просечну посету 2000.године, од свих клубова је имао управо Раднички КГ. Једноставно су луди за фудбалом. Мој Ниш је ту нешто мало слабији од КГ-а, а исто већ 7 година Реал са Нишаве није у елити, шта да се ради, јбг... Ћути, барем је Спартак напокон упао у прву лигу, и треба да се разводни шугава београдска лига, која је била актуелна последњих година.

Добро је што у елити више нема Обилића, Бежаније, угашеног Железника, Вождовца и њима сличних каубојских клубова, надам се да неће ни враћати више.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi iskreno bilo drago da Vojvodina uspe da bude jos jaca, da se umesa u borbu za titulu, to bi bilo dobro za nas fudbal...i mislio sam da ce ove godine to uspeti, na osnovu onoga sto sam video po igri nasih klubova u Evropi, Vosa je najbolje igrala!

Ali u derbijima, ne mogu da zapnu pa to ti je...bice da je to kompleks Beograda, sta znam...

I onda su mi smesne price o sudijama, kao ne mogu zbog sudija nista da urade...pa u BG su protiv Partizana igrali jadno, sam Stepanovic je rekao da su trebali da prime minimum tri komada...

Protiv Zvezde sam gledao samo drugo poluvreme, kako jadna utakmica...los je nas klupski fudbal, jako los...

Bar da KG udje u prvu ligu, devedesetih je uvek bilo 5-6000 ljudi na stadionu, a protiv vecitih i 20.000, milina...

Pa ja sam isao u Suboticu, kad igra Partizan, znalo je biti i 12.000 ljudi...tada je onaj sponzor/vlasnik Spartaka, Rajic, pijan usao na teren :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Војводина је високо полетела...победили су неку боранију и умислили да су већ освојили титулу.

Ево нових вести:

 

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/zestoko-u-vosinoj-svlacionici-sukob-mrdje-i-stepanovica-7593.html

 

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/carsija-sad-kandiduje-i-jokana-za-trenera-vojvodine-7594.html :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa Jokanom mi zvuci prilicno dobro...Maric, sto da ne, igraci ga cene. Ostali, smesno je pomisljati da bi oni mogli da vode Vojvodinu, narocito Dejan Govedarica, gde je njemu trenersko iskustvo? Brzic je previse star i vecito pijan.

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...